Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Našim se v Lužánkách dařilo

TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

Náš oddíl byl ve dnech 6.-7.8. pořadatelem turnaje mladšího žactva kategorie "C". Ve startovním poli bylo i několik hráčů a hráček z našeho oddílu.
V kategorii chlapců si nejlépe vedl Pařízek Jan ,který se probojoval do semifinále ,kde si poradil s Poloučkem ve dvou setech 6:3,6:4. Ve finálovém zápase byl jeho soupeřem Podsedník . V zápase plným dlouhých výměn se prosadil Honzův soupeř a na našeho hráče zbylo po setech 2:6,4:6 "jen" druhé místo. Honzovi gratuluji.
V kategorii dívek se do semifinále probojovala trojice našich hráček. Nejtěžší cestu měla ve čtvrtfinále Harvison (Američanka,která se dva měsíce připravuje v našem oddíle a má i reg. TC-MJ TENIS). ,která si musela poradit s druhou nasazenou Krátkou 6:4,7:6.V semifinále si Pozdenková překvapivě hladce poradila s první nasazenou Hromkovou 6:1,6:2.
Druhé semifinále začala lépe Konečná,která vedla 5:3 . Její soupeřka Harvison však dokázala vývoj prvního setu otočit a tím vyhrát celý zápas 7:5,6:2. Ve finále pokračovala Veronika Pozdenková ve výborných výkonech a za chvilku vedla 5:0. Za tohoto stavu jako by se lekla jak jde vše lehce a set se začal dramatizovat . I přes potíže dokázala Veronika set vyhrát 6:3 a lehce získala i druhý 6:1. Stala se vítězkou turnaje a patří jí velká gratulace.

Poděkování patří i firmě MICROTEX a panu Pařízkovi,kteří pomohli turnaj uspořádat.

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se