Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Nike Junior Tour 2009 ValMez – shrnutí a foto

CZtenis. TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

První ze dvou turnajů Nike Junior Tour 2009 mladšího žactva, který se konal ve Valašském Meziříčí, nebyl co do výsledkových úspěchů našich hráčů příliš zajímavý.

V soutěži děvčat prošla kvalifikací do hlavní soutěže Kristina Koníčková, bohužel na účet další naší hráčky Elišky Kolomazníkové. V hlavní soutěží uhrála první kolo Renata Pleskačová opět v souboji dvou našich proti Kristině.

V chlapecké části si po před turnajových zdravotních potížích nenasazený Vojta Prokop neporadil v 1.kole s Jakubem Vladíkem. Na stejném soupeři si vylámal zuby i struny Ondra Čtverák a tak naše "98" odjížděly s nepořízenou. Patrik Brabec se protrápil ve druhém kole s Lukášem Vejvarou, ale nakonec roli nasazeného hráče potvrdil a svoji povinnost splnil po setech 6:4 5:7 6:3. Bohužel v poslední 16 tvrdě narazil, především sám na sebe, než na soupeře a poroučel se po výprasku 2:6 0:6 od domácího Honzy Pobořila. Relativně nejlepšího výsledku vůči papírovým a žebříčkovým výsledků dosáhl Jirka Pazdera, když jako nasazený ve druhém kole jasně přehrál Erika Brzybohatého 6:2 6:1. V poslední 16 měl věčně nadávajícího a sprostě provokujícího a tentokráte byl rozhodčím konečně za své chování napomínán, Dana Orlitu, který dle žebříčku byl  favoritem na postup. Jirka do stavu 6:4 5:1 odehrál další ze svých dobrých zápasů. Jenže pak začal čekat, že za něj zápas dohraje soupeř a tak byl nakonec rád za výsledek 6:4 7:5 a postup do čtvrtfinále. Ve čtvrtfinále mu byl soupeřem Petr Hájek. I přes vyrovnány průběh prvního setu Jirka prohrál 3:6. Bohužel při mezisetové pauze, došlo ke krvácení, které se nepodařilo během stanoveného času na ošetření zastavit a Jirkovi byl zápas skrečován. Turnaj asi i díky počasí byl na skrečovaná utkání dost bohatý. Během prvních dvou dnů hlavní soutěže má hned 9 zápasů v zápisu výsledku scr.

Fotogalerie z turnaje [zde]

 

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se