Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Ondra a Vojta vítězně na áčku v Příbrami

CZtenis. TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

Po Hance Uhrové se po tomto víkendu může náš oddíl prezentovat dalším slušným výsledkem, tentokráte v podání dvojice Vojta Prokop a Ondra Čtverák. V té nejlepší možné konkurenci mladšího žactva, která se sjela do Příbrami na turnaj kategorie A společně vybojovali turnajové vítězství ve čtyřhře. Ve dvouhře se oba shodně probojovali do čtvrtfinále.

Výsledkový pavouk [zde]

Město Příbram bylo pořadatelem třetího a zároveň posledního turnaje mladšího žactva nejvyšší kategorie „A“. Na turnaji náš oddíl zastupovala trojice hráčů. Čtverák, Prokop a Holiš.
Do druhého kola postoupil Čtverák, který si poradil s Holišem Štěpánem ve třech setech 4:6 6:3 6:4 a Prokop, který porazil Vicendu 6:2 6:3. První kolo bylo konečné pro Evžena Holiše, který nestačil na Konečného a prohrál 2:6 1:6.
Ve druhém kole si Prokop lehce poradil s Langmajerem 6:0 6:0 a Čtverák opět ve třech setech s Dubským 5:7 7:5 6:0.
Jednoznačné vítězství Prokopa ve druhém kole, ovlivnilo jeho výkon ve čtvrtfinále proti Zelinkovi. Prokop se nedokázal soustředit dokonale na svoji hru a když soupeř přidal dobrý výkon, tak z toho byla zbytečná porážka 3:6 6:7. Ondra Čtverák tentokrát nestačil na Nouzu a prohrál 2:6 2:6.
Ve čtyřhře byla dvojice Čtverák-Prokop nasazená jak číslo jedna a v prvním kole měla volný los. Ve druhém kole si poradila s dvojicí Holiš E.-Lenoch 6:3 6:4.
Semifinále proti Vodvářkovi a Vicendovi bylo velice vyrovnané a naše dvojice lépe zvládla koncovky setů a vyhrála 7:6 6:4. Ve finále čekal na naší dvojici pár Vladik-Nouza, který si v semifinále poradil s vítězi MČR Zelinkou a Riklem. Naše dvojice se dokázala prosadit i ve finále a po vítězství 7:5 6:2 se mohla radovat z vítězství.
Oběma našim hráčům gratuluji a v letní části sezóny na „áčkách“ hodně štěstí.
MJ

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se