Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Ondra Čtverák ve finále JIP Challenge 2009

TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

AKTUALIZACE článku a výsledků k 17:50

Hned po skončení Mistrovství České republiky mladších žáků se Ondra Čtverák a Vojta Prokop přesunuli na mezinárodní turnaj JIP Challenge 2009 do Rakovníka pro hráče v kategorii do 12-ti let. Bohužel oba byli nalosováni do stejné poloviny pavouka a tak se spolu potkali už před branami finále. Úspěšnější v semifinálovém souboji byl Ondra a po setech 6:3 6:4 postoupil do boje o titul, který se odehraje v sobotu 11.7., proti Christopheru Patzanovsky z Německa.

Vojta Prokop společně s Matějem Holotíkem dnes dopoledne vybojovali postup do finále ve čtyřhře, když v semifinále přehráli pár Šmíd-Vejvara 6:3 6:2. A odpoledne pokračovali ve své spanilé jízdě double pavoukem a získali vítězství v turnaji po sadách 5:7 6:4 10:5.

 

V Plzni dnes Klára Fabíková ve čtvrtfinále turnaje ITF Junior Ex Pilsen Wilson Cup 2009 přehrála svoji soupeřku ze Slovenska Viktorii Malovou 6:3 6:4 a je v semifinále. Stejně tak i Tomáš Prokop v Plzni vyhrál svůj dnešní zápas 6:0 6:3 a posunul se z kvalifikace až do semi. Tomáš stíhá úspěšně i double, kde spolu s Adame Pavláskem vyřadili v semifinále pár č.2 Přikryl-Salaba 7:5 6:2 a budou bojovat o vítězství na turnaji.

Pro dvojité vítězství si zajel na "céčko" starších žáků do Slavkova Patrik Brabec, když si včera připsal vítězství ve čtyřhře, kde mu byl spoluhráčem Jirka Pazdera a dnes přidal vítězství i ve dvouhře.

 

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se