Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Pardubická juniorka 2008

CZtenis. TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

81. ročník Pardubické juniorky je již za dveřmi. Letošního ročníku Pardubické juniorky se zúčastní to nejlepší, co v ČR v kategorii dorostu máme. Z chlapců tu z první desítky redukovaného žebříčku (ročník 90 a mladší) budou všichni. Z dívek bude chybět loňská vítězka Tereza Malíková, která by sice mohla startovat, ale respektuje nepsané pravidlo Juniorky, které říká, že vítěz se dalších ročníků neúčastní. Dále nepřijedou Zuzana Linhová a dvojčata Plíškovy, které sbírají body do mezinárodních žebříčků.

Je to tedy za posledních několik let poprvé, kdy se na Juniorce objeví naše absolutní juniorská špička. Juniorka je nejstarším juniorským turnajem starého kontinentu a také jeden z nejnáročnějších. V hracím plánu najdeme 48 chlapců a dívek. To znamená, že nenasazené dívky a chlapci hrají od neděle každý den jednu dvouhru, nasazení chlapci a dívky vstoupí do dvouher od pondělí. Hraje se zde i čtyřhra. Všechny zápasy dvouhry i čtyřhry se hrají na dvě vítězné sady.

V pátek odpoledne budeme vědět jména vítězů 81. ročníku Pardubické juniorky.

Celý článek p.Březiny včetně detailního rozboru jednotlivých favoritů je k dispozici na stránkách Pardubické juniorky, na které se dostanete kliknutím [zde] nebo na obrázek.

My můžeme popřát hodně štěstí našim zástupcům, kteří se chystají na účast na Mistrovství ČR dorostu (81. Pardubická juniorka) a těmi jsou Adam Fabík, Tomáš Prokop a vítězka "Áčkového" turnaje dorostenek Klárka Fabíková.

 

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se