Pardubická juniorka 7.8.11

Moje přání bylo vyslyšeno a do startovního pole se probojovala i Petra Belzová,která také jako první z našich hráčů zasáhla v Pardubicích do boje. Petru čekala v prvním kole Martincová. První set se Petra nemohla dostat do zápasu a lehce prohrála 1:6. Ve druhém se hra i stav vyrovnaly. Martincová dokázala lépe zvládnout koncovku setu a pro Petru to znamenalo porážku 1:6,4:6.
Druhé naše želízko David Kiss nastupoval až v odpoledních hodinách a jeho soupeřem byl Klimeš. David nastoupil s odhodláním neopustit Pardubice po prvním kole . Od prvního míčku byl David lepším hráčem a vyhrál první set 6:4.Od západu se začalo zatahovat a David nechtěl připustit přerušení z důvodu deště . Ve velice rychlém tempu dokázal svého soupeře přehrát a zajistil si po setech 6:4,6:1 postup do druhého kola.
První den přinesl 50% úspěšnost našich hráčů ve dvouhrách. Zítra vstoupí do bojů i zbyla trojice Fabíková,Kobza,Prokop a já Vás budu informovat jak se jim vedlo.