Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Pardubická juniorka 8.8.11 – den druhý

TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

Zamračené počasí na pokraji deště a teplota do 20 st. Takové byly hrací podmínky druhého hracího dne v Pardubicích. Turnaj nepřinesl žádné velké překvapení a i naši hráči potvrzovali předpoklady v jednotlivých zápasech.
Ve druhém kole se v Pardubicích , k mé radosti, představil i David Kiss. Za soupeře měl nasazenou jedenáctku Šimůnka. David odvedl to na co má,ale na svého soupeře tentokrát nestačil. Prohra 2:6,1:6 znamenala pro Davida důstojné loučení z dvouhrou na MČR.
Martin Kobza měl ve druhém kole za soupeře Řezníčka a byl jasným favoritem tohoto zápasu. Od začátku zápasu byla na Martinovi znát velká nervozita . Jenže soupeř na tom nebyl o nic lépe a tak se o pěkném tenisu nedalo vůbec hovořit. Martin nakonec dokázal vyhrát ve dvou setech 7:5,6:2 a to je to nejpodstatnější. Tenis se nehraje na krásu ,ale na body. V dalším kole se začíná zase od nuly a zítra může byt vše jinak.
Klárka Fabíková ve svém zápase s Dohnalovou hrála přesně to co potřebovala k vítězství.Zápas vyhrála 6:4,6:1,ale moc dobře ví,že ty rozhodující zápasy jí teprve čekají.
Pro Tomáše Prokopa měl být zápas s Dolejším dobrou rozehrávkou do dalších bojů .Jenže nervozita soupeře a dobrý výkon Tomáše,udělaly ze zápasu jednoznačnou záležitost 6:1,6:0. Podle Tomáše to nebylo ani na rozehrání. Zítra to bude mít Tom určitě těžší protože v brněnském derby ho čeká Nejedlý,který si poradil s nasazenou patnáctkou Papíkem 6:2,6:0.

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se