Pardubická juniorka 9.8.11 – den třetí

Třetí den v Pardubicích ,je vyhrazen osmifinálovým zápasům. O postup do čtvrtfinále bojovala trojice našich hráčů.
Klárku Fabíkovou čekala hráčka Mařiková, Klarka začala v pohodovém tempu a s pocitem ,že se nemůže nic stát se dostala k stavu 6:3,2:0 a všechno vypadalo jednoduše. Že v tenisu není jisté nic o tom se klárka přesvědčila když musela v závěru setu bojovat se soupeřkou ,která se nechtěla s porážkou smířit, Nakonec Klárka vyhrála ve dvou setech a zítra se Štefkovou si bude muset dát na podobné výpadky pozor.
Martin Kobza v zápase měl za soupeře Janošíka. Martinovi stačil k hladkému vítězství pouze průměrný výkon ,který znamenal hladké vítězství 6:2,6:2. Zítra Martina čeká čtvrtý nasazený Šebesta.
Brněnské derby dvou brněnských hráčů Tomáše Prokopa a Pavla Nejedlého přineslo do poloviny prvního setu zápas plný dlouhých výměn. Za stavu 3:2 pro Toma si Nejedlý poranil sval na noze a od tohoto momentu byl Tom pánem na kurtu a za stavu 6:3,1:0 musel Nejedlý zápas vzdát. Byla to škoda,protože oba hráči předváděli kvalitní tenis.Zítra čeká Tomáše další brněnský hráč Šafránek. Zápas se hraje na centrálním dvorci a od 11:30 ho můžete sledovat v přímém přenosu na www.protenis.cz/livecam1.html .
Dvojci Prokop, Kobza se dařilo i ve čtyřhře. O postup do semifinále si poradila s dvojcí Nejedlý, Krčmář 2:6, 6:4, 10:6.