Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Petra Belzová zářila v Písku

TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

V jihočeském městě Písek se konal turnaj dorostenek kategorie „B“. Turnaje se zúčastnila z našich hráček i Petra Belzová. Petra byla v turnaji nasazená jako dvojka.
V prvním kole měla Petra volno a ve druhém si lehce poradila s Maťhovou 6:2,6:1. Petra i v dalším kole pokračovala ve své razantní hře a Mrázové povolila pouze o jednu hru víc 6:2,6:1. V semifinále proti Pilzové ,Petra pokračovala ve výborných výkonech a znovu povolila soupeřce o jednu hru víc a vyhrála 6:2,6:2.
Ve finále čekala Petru Janatová. Ve vyrovnaném zápase se v koncovkách setů prosadila Petra a po setech 6:4,7:5 se stala vítězkou turnaje
Do čtyřhry se Petra přihlásila se spoluhráčkou Kijasovou. Stejně jako ve dvouhře tak i ve čtyřhře postoupila Petra do finále ,kde je čekala dvojice Burzová/Janatová. O vítězi se rozhodovalo v super tajbrejku ,kde se po setech 6:4,5:7,7:10 radovala dvojice Burzová/Jnatková.
 
Petře k výsledkům gratuluji a držím palce ,aby se na Pardubické juniorce uvolnilo místo (zatím je náhradnice) a tato sympatická hráčka se mohla zúčastnit.

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se