Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Poděkování p.Judovi – Jiří Vaculík

BT MJ Tour. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku


Dobrý večer pane Juda,

chtěl bych se touto cestou vyjádřit k okruhu BT MJ BABOLAT TOUR a MASTERS.
Po přečtení článku od pana Kocího na vašich webovkách se musím i já přidat s poděkováním za pořádání těchto letních i zimních turnajů a jejich vyvrcholení – MASTERS pro nejlepších 10 v každé kategorii..
Lukáš se začal zúčastňovat vašich turnajů od zimy 2009 a postupně od počátečních slabších výsledků se vypracovával až k dnešním solidním tenisovým výsledkům.
Za celou tu dobu na letních i zimních turnajích, které byly vždy dobře zorganizovány, jsme navázali mnoho přátelství a to nejen děti mezi sebou, ale i mezi rodiči.
To nasvědčuje tomu, že na turnajích vládla pohoda a maximálně – správná tenisová rivalita.
Konkurence, která byla, je a snad, a to vám, jako pořadateli tohoto turnaje přeji i do budoucna, bude, je myslím oproti jiným podobným Tour, pořádaných v ČR bezkonkurenční.
Přijížděli ti nejlepší z ČR i ze Slovenska.
A ti nejlepší se i díky vaší Tour vypracovali natolik, že i přestup do konkurence v mladším žactvu bude pro ně o mnoho přijatelnější.
Chtěl bych vám také poděkovat, za skvělou a rychlou informovanost na vašich webových stránkách, kde se můžeme dozvědět spoustu novinek nejen o BT MJ TOUR, ale i novinkách z domácího a světového tenisu.

Těším se na další turnaje, pořádané pod vaší záštitou a všem nastupujícím mladým tenistům účast na BT MJ TOUR vřele doporučuji.

S pozdravem Jiří Vaculík

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se