Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Podzimní soustředění 2011

TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

Tenisová sezóna je až neuvěřitelně dlouhá ,ale její konec se nezadržitelně blíží. Někteří hráči a hráčky se ještě snaží vylepšit své postavení na různých žebříčcích (CZ,ETA,ITF). Ostatní po návratu z dovolených ,táborů a od babiček znovu naskočí do tréninkového procesu v lužáneckém parku.
Pro všechny hráče a hráčky, každoročně připravujeme v období tenisového klidu (7.-20.10.), ve spolupráci se sportovním gymnasiem „BOTANKA“ kondičně – rehabilitační soustředění . Soustředění se po dobu šesti let konalo v Luhačovicích. Letos jsme pro všechny zájemce připravili změnu. Vedly nás k tomu dvě věci. Ta první byla: nedostatečně velké vnitřní prostory ke kondici v případě špatného počasí .A tou druhou byly stále rostoucí ceny hotelu Vega. Nechtěli jsem hýbat s cenou směrem nahoru tak, jsme začali hledat jinou alternativu. Ta se naskytla v Karlově pod Pradědem v hotelu Kamzík. Hotel disponuje bazénem,tělocvičnou a krásným okolím . Letošní soustředění se bude konat ve dnech 10.-13.10. v již zmiňovaném hotelu Kamzík. Cena soustředění se oproti loňskému roku nepatrně sníží na 2900,-Kč . V ceně je zahrnuto ubytování,plná penze,využívání sportovních prostor hotelu a odpovědný trenér.
Byl bych velice rád ,kdyby všichni rodiče pochopili ,že toto soustředění neslouží jen k tomu,aby se Vám po čtyřech dnech vrátil domů atleticky vybavený kamzík. Děti se na soustředění zdokonalují zábavnou formou v obratnosti ,pohyblivosti a vytrvalosti. Každá zátěž je okamžitě kompenzována rehabilitačními procedurami (bazén,výřivka,sauna atd.).Jedna z důležitých věcí,která se na těchto soustředěních daří je,že zde děti nacházejí nová přátelství a utužuje se kolektiv. Ten kdo si myslí,že tenis je individuální sport a tam přátelství nepatří ,tak se opravdu mýlí. Jelikož se nám pro letošní rok podařilo získat 40 lůžek na již zmiňovaném hotelu a z tohoto počtu si 20 zamluvila „BOTANKA“ , tak prosím aby se případní zájemci hlásili co nejdřív. Pro děti do 10 let je možná přítomnost rodičů ,ale pouze pokud to kapacita ubytování dovolí.
Přihlášky zasílejte na e-mail : m.juda@seznam.cz.

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se