Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Poslední kolo družstev 25.-26.6.2011

Družstva. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

DOSPĚLÍ „B“ – 1.MISTO – POSTUP – II.LIGA
„B“ družstvo zakončilo své úspěšné tažení DIVIZÍ vítězstvím na kurtech Startu Brno. Vítězství bylo potvrzením postupu našeho družstva do II.ligy.
Na výborných výsledcích našich v celé sezóně se podíleli : Fabík,Studený,Prokop,Srkala,Kobza,Fabíková, Nováková, Studená,Belzová

DOSPĚLÍ „C“ – 1.MÍSTO – POSTUP – II.TŘÍDA
Velice dramatické utkání odehrálo naše céčko. Na kurtech v Komíně se představila dvě neporažená družstva. Domácí Komín hodně toužil po postupu ,ale i naše družstvo chtělo zakončit sezónu postupem. Klíčovými zápasy byly zápasy Jitky Gottvaldové ,která vyhrála po setech 6:3,6:7.6:3 a Leoše Vanžury ml. ,který udolal svého soupeře 6:4,6:7,7:5 (ve třetím setu prohrával 2:4). Na postupu se v sezóně podíleli : Vaňák ,Vanžura,Kiss,Kadula,Řehola, Vojkovský,Albrecht,Fabián,Belzová,Gottwaldová,Studená,Judová,Dostálková.

DOROST „A“ – 3.MÍSTO
Poslední zápas letošní dorostenecké ligy se hrál v Lužánkách. Naše družstvo se muselo obejít bez několika hráčů základní sestavy a to na družstvo Letovic nemohlo stačit. Naši odešli poraženi a v konečné tabulce obsadili třetí místo. Největší oporou družstva byl Tim Srkala. Jako další nastupovali : Albrecht,Kiss,Barták,Tyllich,Prokop V.Pazdera, Belzová,Dostálková, Uberalová.

DOROST „B“ – 2.MÍSTO
Vítězstvím zakončil náš „B“ dorost účinkování v druhé nejvyšší soutěži . Na kurtech v Hodoníně dokázal zvítězit a v konečné tabulce obsadil výborné druhé místo.
Za družstvo nastupovali : Schenk,Barták,Pazdera,Prokop,Tyllich,Holoubek,Nguyen,Vanžura, Dostálková,Černá,Pleskačová.

STARŠÍ ŽACTVO „A“ – 1. MÍSTO – POSTUP – MČR
Od našeho staršího žactva se očekávalo potvrzení postupu na MČR ,na kurtech brněnského rivala TC Brno. Úkol to nebyl jednoduchý. Ze základní sestavy chyběli hned dva hráči , Pazdera (ODM) a Balun (dovolená). Ani zdravotní stav našich dívek Haldinová (bolavá dlaň),Pleskačová (nachlazení) ,nebyl příliš dobrý. Nakonec to všechno dobře dopadlo , naše družstvo vyhrálo 7:2 a potvrdilo postup na MČR.
Na postupu se podíleli : Pazdera,Prokop V.,Balun,Brabec,Sedlář,Holiš,Strešnáková, ,Haldinová,Pleskačová.

STARŠÍ ŽACTVO „B“ – 2. MÍSTO
Maše béčko zakončilo svou letošní pouť I.třídou v Hodoníně. V neúplné sestavě podlehlo domácímu celku 3:6. Bez ohledu na výsledek obsadilo v soutěži pěkné třetí místo.
Za družstvo nastupovali : Sedlář,Holiš,Krejčí,Schenk,Pařízek,Kolomazníková,Kalavská,
Hronová.

MLADŠÍ ŽACTVO „A“ – 2.MÍSTO – POSTUP – MČR
Ve Zlíně se hrálo v posledním kole utkání ,které mělo rozhodnout o druhém postupujícím na MČR. (Prostějov jako loňský finalista soutěže měl postup zajištěn automaticky.) Čekal se vyrovnaný souboj dvou vyrovnaných družstev. Zlín , ale v tomto zápase nenastoupil v nejsilnější sestavě a zápas se stal jednoznačnou záležitostí našich. Výhra 7:2 znamenala postup do Jihlavy na MČR . Mistrovství se uskuteční od 14.7. a našim budeme držet palce.
Za družstvo nastupovali :Sedlář,Bugaj,Palan,Pařízek,Rybář,Guziurová,Kadulová,Konečná.

MLADŠÍ ŽACTVO „B“ – 4.MÍSTO
V posledním utkání proti družstvu Lanžhota, si naše družstvo připsalo v I.třídě vítězství 6:3 a v konečné tabulce obsadili 4.místo. Družstvo nastupovalo v sestavě : Blažek,Maňas, Podsedník,Rybář,Gold,Zourek,Pozdenková,Konečná,Poganyová.

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se