Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Postup BabyTenistů na MČR, MiniTenisté mají 2.místo

TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

Sobota 12.9. patřila kvalifikačním turnajům o postup na MČR družstev. Tyto před žákovské kategorie nesou společný název memoriál Zdeňka Kocmana, dlouholetého předsedy JTS a místopředsedy ČTS.
V obou kategoriích jsme mezi posledními čtyřmi družstvy, které bojovali o postup, měli své zastoupení.
V kategorii mini tenis za náš oddíl nastoupila pětice Martinko, Holišová, Krejčí, Madle, Tejkal.
V prvním utkání si naši lehce poradili s družstvem Kyjova 6:2, ale všichni věděli, že to nejdůležitější je čeká ve druhém zápase proti družstvu Prostějova. Mírným favoritem bylo družstvo vedené panem Müllerem – Prostějov. Samotné utkání bylo velice vyrovnané a od vítězství dělili naše hráče dva míčky, štěstí se nakonec přiklonilo na stranu Prostějova a porážka 3:5 nám zavřela sen o třetí účasti v řadě na MČR. V závěrečném utkání si naši poradili s družstvem Znojma 7:1 a obsadili druhé místo.
Co k tomu trenérka p.Pojerová: „Je to velká škoda, protože postup byl blíž než jsme před zápasem doufali. Všechny musím pochválit za výborné výkony a bojovnost, pokud bych měla někoho vyzdvihnout tak Nicolase Madleho, který za poslední měsíce udělal velký výkonnostní posun a byl tahounem celého družstva“.
Fotogalerie z turnaje minitenistů je k nahlednutí [zde]

V kategorii baby tenis, nás do role favorita předurčovaly výsledky v průběhu celé sezóny. Za náš oddíl nastoupili hráči : Evžen Holiš, David Sedlář, Jakub Doležal, Míchaela Kadulová a Dominik Podsedník. Jenže nic nebylo tak jednoduché jak na první pohled vypadalo. Holišova zlomená ruka a Sedlářova teplota ještě den před zápasem dávali zápasům úplně jiný náboj.
Prvním soupeřem našich bylo družstvo TC Brno. V brněnském derby se jasně prosadili hráči našeho oddílu, kteří svého soupeře porazili 6:0. Ve druhém zápase naše čekal papírově největší soupeř Prostějov. Ani tahle překážka nedokázala zastavit naše družstvo. Vítězství 5:1 znamenalo téměř jistotu postupu. Poslední krůček byl před našim družstvem. Tím bylo porazit družstvo Slavičína. Jistota byla po vítězství 6:0.
Našim musím pogratulovat k postupu a ve čtvrtfinále proti Táboru jim popřát hodně štěstí.

MJ

 

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se