Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Předposlední zvonění. Černá sobota, nadějná neděle.

Družstva. TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

Michal Juda napsal…

Do své předposlední fáze vstoupily o tomto víkendu soutěže družstev.
V sobotu se ve druhé lize utkalo naše družstvo dospělých s celkem Hlučína. Zápas byl před jeho začátkem označován jako důležitý v tom, že se mohl udělat důležitý krok k postupu do první ligy, což by byl pro náš klub obrovský úspěch .
V zápase jsme nastoupili bez slovenských posil Martina a Morgošové. Tomáš Prokop zvládl jenom dvouhru díky odjezdu na turnaj do Slovinska a „deblový král“a kapitán družstva Jan Kadula nebyl zdravotně v pořádku.
I přes tyto problémy se začal zápas odehrávat podle předpokladů. Martin Studený po dobrém výkonu sice podlehl nechybujícímu Kačmářovi a Perutka nestačil na Josefuse, ale Fabík, Prokop, Fabíková a Studená otočili stav na 4:2 po dvouhrách.
Od této chvíle se dá sobota označit za „černou“. Nedařilo se nic a po špatných výkonech ve čtyřhrách přišla porážka 4:5.
Co porážka znamená pro vývoj ve skupině druhé ligy ?
V posledním zápase s Třebíčí musí naši hráči vyhrát. Tento zápas je přímým soubojem o postup do první ligy. Zápas začíná v sobotu 27.6. v 10.00 hod. v Třebíči a všechny co nemají zápasové povinnosti prosím, aby přijeli fandit.
Náplastí na neúspěch dospělých bylo vítězství našeho staršího žactva proti družstvu TC Brno a zachování naděje na postup na MČR. V soutěži jsou před posledním kolem bez porážky dvě družstva. Jsou to TC-MJ a Zlín. Jejich vzájemný souboj se hraje 29.6. a rozhodne o postupu.

Po velice krušné sobotě přišla neděle. Mladší žactvo pod vedením Jirky Pazdery st. nastoupilo k veledůležitému zápasu první ligy ml.žactva proti družstvu Moravské Slávie. Utkání bylo hlavně ze strany soupeře velice vyhrocené již před jeho zahájením a tak o dramatické momenty nebyla nouze. Nakonec se z vítězství 6:3 radovalo naše družstvo, které nastoupilo v sestavě : Brabec, Čtverák, Pazdera, Prokop, Strešnáková a Uhrová.
Vítězství znamená důležitý krok k postupu na MČR družstev. V cestě stojí našim ještě jeden důležitý krok a to porazit v dohrávce Zlín.

K zápasu první ligy dorostu odjelo pouze torzo našeho oddílu. O to cennější je vítězství 6:3. Na vítězství se podíleli Krček, Gorecký, Fabíková a Vymazalová. Naši si vítězstvím upevnili druhé místo a mají teoretickou naději na postup na MČR. Naděje však není příliš velká.
V kategorii baby tenis si naši lehce poradili s družstvem Slavičína 6:0 a postoupili do finálové skupiny čtyř nejlepších družstev soutěže.
Postup si v předstihu vybojovali i naši mini tenisté.

Všem, kteří o tomto víkendu representovali náš oddíl děkuji.

MJ

 

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se