Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Předsedou JTS byl zvolen Ing.Veselík Jiří

CZtenis. TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

Dne 6.11.2010 se konala v Prostějově KONFERENCE JTS. Jedním z bodů jednání byla volba předsedy,VV JTS a rady ČTS.
Náš oddíl měl na konferenci mezi 60 delegáty zastoupení v podobě: Romana Hečka, Jana Kaduly, Boba Nováka, Michaely Judové a Michala Judy (po Prostějovu to bylo druhé nejvyšší zastoupení).
Uplynulé období nejdříve zhodnotil dosavadní předseda pan Ing.Veselík. Ve svém hodnocení neopomněl ani vyzvednout kvalitní výsledky našeho oddílu. Mimo jiné postup a udržení se v I.lize dospělých a kvalitní práci s mládeží.
Příjemným hostem byl i prezident ČTS ing.Ivo Kaderka. Ve svém diskusním příspěvku projevil spokojenost s kvalitní prací JTS.
V samotné volbě byl jednohlasně zvolen předsedou JTS ing.Jiří Veselík.
VV JTS bude na další čtyři roky pracovat ve složení : Jiří Vyoral, Mgr.Jan Macharáček, Petr Dvořáček, Ing.Jaroslav Mišinger, Ing.František Vynopal, Pavel Pokorný, Mgr.Jaroslav Baláš, Michal Juda.
Při volbě Rady JTS měl náš oddíl dva zástupce a oba byli jednohlasně zvoleni : Bob Novák a Michal Juda.
Příjemné pro náš oddíl bylo i vyhlášení „Poháru mládeže JTS 2010“. Stejně jako v předešlých dvou ročnících i letos obsadil náš oddíl krásné druhé místo a z rukou předsedy převzal i pohár.
Po oficiální části přišla z čistého nebe doslova „bomba“. Pan Černošek s paní Píchalovou přivedli zajímavé hosty. Byly to hvězdy tenisového nebe minulosti : Mats Wilander, Bjorn Borg a Karel Nováček. Hlavně návštěva bývalého hráče „číslo 1“ a pětinásobného Wimbledonského vítěze Björna Borga byla pro všechny obrovským zážitkem. Ochotně odpověděl na pár otázek a udělal tak příjemnou tečku za Konferencí JTS 2010.

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se