- TC-MJ Brno - http://www.judatenis.com -

Předvánoční čas v Líšni

Posted By admin On 26.12.2013 @ 08:30 In TC-MJ Brno | Comments Disabled

 

Tenisový areál v Líšni ,který se stal před pár měsíci domovem našeho oddílu TC-MJ TENIS se na Vánoční svátky oděl do svátečního hávu .
[1]
Předvánoční program zahájil tenisový turnaj dorostu 21.-22.12 ,který měl nejen kvalitní obsazení ,ale hlavně se na něm dařilo našim hráčům a hráčkám. Mně nejvíce potěšila velká účast hráčů tenisové školy a našeho tenisového oddílu ,pro které jsou tyto turnaje pořádány především.
Turnaje se z našich hráčů a hráček zúčastnili: Vojta Prokop,Martin Bugaj,Honza Pařízek,Evžen Holiš, Renáta Pleskačová, Roberta Daňková,Pavlína Guziurová.
Z naší čtveřice hráčů se s turnajem jako první rozloučil Evžen Holiš ,kterého přepadla žaludeční nevolnost a zápas s Honzou Pařízkem musel vzdát. V semifinále nás reprezentovala trojice Bugaj,Pařízek a Prokop. Na turnaji se v dobré formě představil Martin Bugaj ,který si v semifinále poradil s Honzou Pařízkem . Druhé semifinále ovládl Vojta Prokop ,který si ve dvou setech poradil s Filipem Křipským. Finále mezi Vojtou a Martinem přineslo kvalitní tenis. Razantně hrající Martin sice nestačil na chytře hrajícího Vojtu ,ale svým výkonem určitě nezklamal. Pro Vojtu to bylo turnajové vítězství po téměř tříměsíční pauze ,kterou musel věnovat rekonvalescenci po drobném chirurgickém zákroku.
[2]
V kategorii dívek se do finále probojovala Renáta Pleskačová ,která si v semifinále poradila s Kulhánkovou. Její finálový zápas proti Jurkové byl dlouho vyrovnaný a první set se rozhodoval v koncovce . Druhý set již ovládla Jurková ,která si po setech 7:5,6:2 připsala vítězství na Vánočním turnaji. Renáta si zpravila náladu alespoň ve čtyřhře ,kde si společně Se Sommerovou poradili s dvojicí Guziurová/Koudelková.
Všem našim hráčům ,kteří uspěli gratuluji a i těm ,kteří zůstali za svým očekáváním přeji krásné svátky a závěr letošního roku.
23.12. byl na kurtech vánoční program od brzkých ranních hodin, kdy se sešlo šestnáct rekreačních hráčů z řad rodičů a návštěvníku haly ,aby si předvánoční čas zpříjemnili sportem. Vítězem turnaje se stal po urputných bojích Luboš Trojčák ,který ve finále porazil Ivoše Gottvalda. Výsledek turnaje ,ale nebyl tím nejdůležitějším . Spokojenost všech účastníků bylo to podstatné o co na tomto turnaji šlo.
[2]
Na Vánoce chce každý udělat někomu radost a o to se pokusil náš tenisový oddíl prostřednictvím provozovatelů tenisové haly v Líšni (Ulrychovi +Judovi ). V průběhu dvou měsíců nosily děti tenisové školy na strom pomoci plyšové hračky. Ve chvíli ,kdy se k této myšlence připojili i děti ZŠ Masarova ,nebylo poznat ,že se jedná o strom pomoci ,ale vzniklo na kurtech magické místo ,kde děti pomohly dětem. Téměř 200 plyšových hraček dalo dohromady částku 10 000,- Kč, která byla předána zástupcům FOD KLOKÁNEK. V Klokánku se nachází azyl pro ohrožené děti a ty určitě pomoc potřebují.
[3] [4]
[5] [6]
Příjemné odpoledne umocnil několika koledami i Petr Ulrych a nakonec si zazpívali i všichni přítomní,kteří si v předvánočním shonu našli chvilku na akci pořádanou v krátkém působení našeho oddílu.
Nemohu se nezmínit o „Vánočním punči“ kterému jsem dělal na našich webových stránkách reklamu a doufám ,že ti co okusili nelitovali a budou se na něj vracet každé Vánoce.
Závěrem přeji všem hráčkám,hráčům,rodičům a přátelům našeho oddílu příjemné prožití vánočních svátku. Do celého nového roku hodně zdraví ,spoustu nejen sportovních úspěchů a taky hodně štěstí na lidi ,kteří Vám zkříží cestu životem.


Article printed from TC-MJ Brno: http://www.judatenis.com

URL to article: http://www.judatenis.com/predvanocni-cas-v-lisni

URLs in this post:

[1] Image: http://www.judatenis.com/wp-content/uploads/13/xm1.jpg

[2] Image: http://www.judatenis.com/wp-content/uploads/13/xm2.jpg

[3] Image: http://www.judatenis.com/wp-content/uploads/13/xm4.jpg

[4] Image: http://www.judatenis.com/wp-content/uploads/13/xm5.jpg

[5] Image: http://www.judatenis.com/wp-content/uploads/13/xm6.jpg

[6] Image: http://www.judatenis.com/wp-content/uploads/13/xm7.jpg

Copyright © 2008 TC-MJ Brno. All rights reserved.