Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Prognózy a přání pro soutěže družstev 2009 po loňské sezóně

Družstva. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

7.července loňského roku zde vyšel článek k ukončení soutěží družstev 2008, kde Michal Juda shrnul výslekdy, úspěchy a nezdary družstev a zároveň i jeho přání a představy pro novou sezónu 2009, která se v těchto dnech stává aktuální pro naše všechny hráče vzhledem k tomu, že za necelý měsíc v sobotu 2.5.2009 sezóna družstev 2009 naplno startuje.

Zde je výběr pasáží z tohoto článku ze 7.7.2008

Co se týče výsledků, tak musím říci, že má náš oddíl za sebou sezóny, které byly úspěšnější. Znovu náš oddíl dokázal, že stále patří ve všech kategoriích k absolutní špičce v rámci jihomoravského kraje. K tomu, aby náš oddíl překročil hranice kraje nechybělo mnoho, ale udělat tento nepatrný krůček nebude jednoduché. Znamená to nejen pro hráče, ale i pro celý oddíl dát soutěže družstev na první místo v tenisovém kalendáři každého jedince.

DOSPĚLÍ - Družstvo nakonec obsadilo pěkné čtvrté místo a bude se těšit, jaká bude jeho třetí sezóna ve druhé lize.

DOROST – Družstvo nakonec obsadilo v lize šesté místo a postaralo se tak o nejhorší výsledek od postupu do první ligy. Doufám, že se příští rok podaří postavit družstvo, které bude schopno navázat na úspěchy z minulých let.

STARŠÍ ŽÁCI – Naši nakonec obsadili třetí místo. Nutno je však dodat, že se z poloviny museli spoléhat na pomoc hráčů, kteří nejsou členy našeho oddílu a přišli na hostování. ……… Budoucnost staršího žactva vypadá velice nadějně.

MLADŠÍ ŽÁCI – Naše „béčko“ si vedlo velice dobře v první třídě a bez jediné porážky se radovalo z postupu do I.ligy a naznačilo, že budoucnost v našem klubu vypadá velice dobře. Důležité bude udržet toto družstvo pohromadě i pro sezónu 2009.

Všem hráčům, kteří letos nastupovali v soutěžích družstev za TC-MJ TENIS děkuji a doufám, že budou za naše družstva nastupovat i v sezóně 2009.

MJ

 

Pro zajímavost a korektnost [zde] je odkaz na článek v jeho kompletní podobě.

Na stránkách je v tuto chvíli i [anketa] spojená se soutěží družstev, kde můžete vyjádřit svoje sympatie k soutěžím družstev, případně k turnajům jednotlivců.

Soutěže družstev nebo turnaje jednotlivců ?

  • Družstva (61%, 40 x hlasováno)
  • Turnaje (39%, 26 x hlasováno)

Celkem hlasovalo 66 lidí

Loading ... Loading ...

 

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se