Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Program a soupisky družstev na víkend 19.6. a 22.6.2009

Družstva. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

aktualizované soupisky k 18.06.2009 – 20:00 hod.

POZOR na všechny termíny, vzhledem k dohrávkám je toho tento víkend trošku více
 
Sraz hráčů a hráček družstva je vždy 30 minut před začátkem utkání na místě dle programu zde
změny na soupisce jsou vyznačeny červeně
PROSÍM všechny o potvrzení účasti podle soupisky na email – judatenis@judatenis.com
nebo formou SMS zprávy na číslo 777293372 ve tvaru JMÉNO – ANO / NE
červeně vyznačená jména = potvrzená účast
 

BABYTENIS
pátek 19.6.2009 10:00 hod – babytenis A
TC MJ-BLTC Brno A
Slavičín
Holiš, Sedlář, Kadulová, Doležal
pátek 19.6.2009 16:00 hod – babytenis B
TC MJ-BLTC Brno B
TC Brno C
Kadulová, Podsedník, Konečná, Pozdenková
pátek 19.6.2009 14:00 hod – babytenis B a babytenis C
TC MJ-BLTC Brno C
TC MJ-BLTC Brno B
Pospíšilová, Gold Zourek, Ducar – Konečná, Podsedník, Pozdenková, Kadulová
sobota 20.6.2009 14:00 hod – babytenis C
ŽLTC Brno
TC MJ-BLTC Brno C
Zourek, Konečná, Pospíšilová, Gold, Ducar
MLADŠÍ ŽACTVO
neděle 21.6.2009 09:00 hod – mladší žáci A
TC MJ-BLTC Brno A TK Moravská Slavia Brno [info]
jako vždy – zdravíme na Morendu a dík za pravidelné návštěvy stránek :-)
neděle 21.6.2009 14:00 hod – mladší žáci B
TC MJ-BLTC Brno B SKT Tišnov [info]
Prokop, Nguyen, Krejčí, Pleskačová, Kissová
neděle 21.6.2009 14:00 hod – mladší žáci C
TK Brno Bosonohy [mapa] TC MJ-BLTC Brno C [info]
Schenk, Pařízek, Trčka, Kalčík, Koníčková, Matějíčková
pondělí 22.6.2009 09:00 hod – mladší žáci A
TK SK Zlín TC MJ-BLTC Brno A [info]
dohrávka v původní sestavě dle zápisu
 STARŠÍ ŽACTVO
pátek 19.6.200 09:00 hod - starší žáci A
TC MJ-BLTC Brno A TC Brno A [info]
Kiss, Herzán, Kellovský, Barták, Caro, Hrabalová, Uhrová
sobota 20.6.200 09:00 hod - starší žáci A
ŽLTC Brno [mapa] TC MJ-BLTC Brno A [info]
Kiss, Štěpánek, Tyllich, Čtverák, Koníčková, Dostálková
sobota 20.6.2009 09:00 hod – starší žáci B
TK Uherské Hradiště [mapa] TC MJ-BLTC Brno B [info]
Pazdera, Prokop, Brabec, Nguyen, Pleskačová, Kolomazníková
DOROSTENCI
neděle 21.6.2009 09:00 hod – dorost A
TK Znojmo [mapa] TC MJ-BLTC Brno A
[info]
Kobza, Krček, Gorecký, Vymazalová, Fabíková
neděle 21.6.2009 09:00 hod – dorost B
TK Brno Bosonohy [mapa] TC MJ-BLTC Brno B [info]
Kiss, Barták, Hlinomaz, Tyllich, Studená, Dostálková
DOSPĚLÍ
sobota 20.6.2009 09:00 hod - dospělí A
TC-MJ Tenis
TC Hlučín
[info]
 
sobota 20.6.2009 14:00 hod - dospělí B
TC MJ-BLTC Brno B Jiskra Otrokovice [info]
Kaňá, Hegner, Fabián, Vanžura, Vyskočil, Studená, Gottvaldová

 

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se