Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Program BT MJ Babolat Tour MASTERS 2010

BT MJ Tour. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

Letošní okruh dětí do 9-ti let BABY TOUR BABOLAT 2010 dospěl do svého finálového turnaje, který nese název „MASTERS“. Letošní ročník je již dvanáctý. Mezi vítězi předešlých ročníků jsou nejen přední hráči českých mládežnických žebříčku, kteří reprezentuji ČR na mezinárodních turnajích, ale i hráči kteří se prosazují mezi nejlepší i na světových turnajích ITF do 18-ti let.
Do závěrečného „MASTERS“ postoupilo osm nejlepších hráčů a hráček podle konečného pořadí z devíti turnajů. Účastníci budou rozděleni do dvou pětičlenných skupin. Nasazení do jednotlivých skupin bude provedeno ve čtvrtek bez přítomnosti účastníků. Hráči jsou rozděleni do skupin ne podle celkového umístění v tabulce, ale podle toho jak se v průběhu sezóny jevili řediteli turnaje. Skupiny budou zveřejněny na stránkách judatenis.com ve čtvrtek.
Prezentace do turnaje je v sobotu v 8:30 hod.
V 8:45 proběhne slavnostní nastup všech hráčů a hráček.
V 9:00 začnou zápasy ve skupinách. Hrát se bude na jeden set do šesti her. Ve skupinách se utkají hráči a hráčky mezi sebou a do semifinále postoupí z každé skupiny nejlepší dvojice. Hráči a hráčky na třetím a čtvrtém místě budou hrát o 5-8. místo a poslední ve skupinách se utkají o místo deváté.
Semifinálové zápasy a zápasy o konečné umístění se budou hrát asi od 15:00 hod.
Hrát se bude na dva sety do čtyř a v případě remízy bude rozhodovat „supertajbrejk“ (do deseti bodů).
Od 12:00 budou rozehrány čtyřhry, které mohou být i smíšené. Hrát se bude vyřazovacím způsobem.
Prosím všechny účastníky, aby se připravily na náročný program, který bude vrcholit ve večerních hodinách. Každý účastník odehraje velkou porci zápasů.
Na turnaji bude přítomen i fotograf, který každoročně fotí tento turnaj a po domluvě Vám zašle fotografie účastníků turnaje.

Ředitel turnaje Michal Juda

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se