Rozvrhy podle dnů pro sezónu 2009 ke stažení a vytištění ve formátu k dispozici [zde] (aktualizace 16.4.09 6:30)

a níže jsou rozvrhy podle trenérů a kurtů.

poslední aktualizace rozvrhů proběhla 16.4.09 6:30
Tréninkové rozvrhy všech trenérů pro rok 2009 v areálu tenisových kurtů TC-MJ Brno Lužánky.
Platnost rozvrhů je od 6.4.09.

 

Michal Juda – kurt 5 – MJ Court
  12:00 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30
Po   Holiš Ryšánek – Prokop Kissová – Kolomazníková Čechman
Út   Holiš Pazdera Prokop T. Bauer (Čech.)
St Ziegel. Pozdenková Pazdera – Prokop Matějíčková Prokop T.
Čt   Holiš Pazdera   Pozdenková Prokop T. Říha do 20:00
Ziegel. Holiš Prokop Pazdera Prokop T.    

 

Roman Hečko – kurt 6
  11:00 12:00 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30
Po   Tyllich Konečná Pospíšilová Špalková Albrecht  
Út     Kolomazníková Sedlář Ryšánek – Vanžura Kissová Krejčí – Vaňková
St   Pospíšilová Sedlář Kolomazníková Kissová Gottvaldová
Čt Fabián Gottvaldová Konečná Kolomazníková – Sedlář Studená Vanžura Bauer
Fabián od 12:30 Nová Kolomazníková Pospíšilová Studená Kissová Krejčí – Vaňková

 

Honza Kadula – kurt 4
Po 9:00 – 10:30 Honigová 11:00 – 13:00 Fabík
Út 7:00 – 8:30 Fabíková  
St 7:00 – 8:30 Fabík 10:00 – 11:30 Fabíková
Čt 7:30 – 9:00 Kiss 10:00 – 11:30 Fabíková
9:00 – 10:30 Honigová  

 

Honza Kadula – kurt 4
  12:00 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30
Po od 12:30 Uhrová Fabíková Kiss Fabík Peclová (Taranza)
Út   Studený Fabík Kiss Říha do 20:00
St Rybář Uhrová Fabík Kiss Fabíková Peclová (Tar.)
Čt   Kadulová Čtverák Kiss Studený – Fabík do 19:30
Rybář Fabík Kiss – Fabíková Čtverák  

 

Bob Novák – kurt 7 – Bob Novak Arena
  12:00 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30
Po Černá Kadulová Tlapák Poslužná – Dostálková Albrecht – Ryšánek Matějíčková    
Út Pozdenková Uhrová Hronová – Tlapák Poslužná Zourek – Gold – Musil Smejkalová Kvasnička
St   Kadulová Konečná Koníčková Studená – Belzová Féglová Gottvaldová do 20:00
Čt   Prokop Krejčí Matějíčková – Koníčková Zourek – Gold – Musil Ehrmann Peclová
Pozdenková Kadulová Drábková Černá Poslužná – Koníčková    

 

Petr Kvasnička – kurt 3
  13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30
Po Prokop Hronová Hron. – Gold Féglo – Herfort Sedláček Kvasnička
Út Prokop Hort Zourková Koníčková – Černá Koníč – Hrabalíková Onduline do 20:00
St Pozdenková Černá – Hrabali Nechv – Dostál Tlapák – Drábková Hlinomaz Kvasnička
Čt Uhrová Uhrová – Prokop Ryšánek Gol – Hron – Charo Havl – Hron Kvasnička
Belzová Dostál – Hrabali Ryšánek Hlinomaz Ehrmann     

 

Robert Čechman / Hana Uhrová – kurt 8
  13:00 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30
Po   Pařízek Brabec – Holoubek Fégl – Nová Kadavý – Charouz Ehrmann
Út   Nová Holoubek Havlíček – Drábková Peštuková Bauer
St Nová Brabec Zourková Fégl – Kadavý Žáčkovi Čechman
Čt   Pařízek   Černá – Holoubek Peštuková Bauer
od 13:30 Pospíšilová Špalková Holoubek Albrecht Žáčkovi