Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Saša Holišová v Líšni třetí

TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

Prvním turnajem roku 2014 v líšeňské tenisové hale byl turnaj staršího žactva. V hale se 4.1.sešlo čtyřicet hráčů a hráček ,aby bojovali nejen o poháry,ale i o body do celostátního žebříčku.
V kategorii chlapců jsme měli dvojí zastoupení . Oba naši hráči podali v prvním kole bojovné výkony s rozdílnými konci. Oliver Gold měl za soupeře Ryšánka a dokázal vybojovat vítězství ve dvou setech 6:4,7:5 . Stejně bojovný výkon podal i Alex Rybář ,který nezvládl koncovku s Mišturikem a po setech 5:7,6:3,9:11 (vedl 9:6) se z turnajem rozloučil. Ve druhém kole nestačil Oliver na Magulu a i on se po setech 4:6,4:6 s turnajem rozloučil. Do semifinále se probojovali bratři Magulové,Stříteský a Matýsek. Dlouho to vypadalo na bratrské finále ,když si mladší z bratrů poradil se Střiteským 6:1,6:3 a dobře měl rozehraný zápas i starší Martin Matýskem . Matýsek však dokázal v koncovce pevnější nervy a po setech 1:6,6:4,10:7 postoupil do finále. Finále bylo od prvního míčku jasně v režii Matýska ,který vyhrál 6:3,6:0 a stal se vítězem turnaje.
Ve čtyřhře se z vítězství radovala dvojice Matýsek/Kondler,která porazila bratry Magulovi 6:3,7:6
V kategorii dívek se ze čtveřice Holišová,Kavínová,Kučerová,Juránková dařilo pouze Saše Holišové.Ostatní naše hráčky sbíraly zkušenosti do dalších turnajů.Saša si v prvním kole poradila hladce s Pytelovou 6:1,6:0 a ve druhém přehrála nasazenou Sedláčkovou 6:1,6:3. V semifinále nestačila na pozdější vítězku turnaje Huňkovou a po setech 1:6,2:6 obsadila na turnaji třetí místo . Ve druhém semifinále si poradila hladce Kocí s Neveselou 6:1,6:0 . Finálový zápas mezi Huňkovou a Kocí byl vyrovnaný pouze do stavu 3:3 v prvním setu. Potom se prosadila chytře hrající Huňková a vyhrála 6:3,6:0.
Ve finále čtyřhry si podle očekávání poradila dvojice Huňková/Kocí s Holišovou a Hermanovou 6:1,6:1.

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se