Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Šikovný čertík, říkají mu Vojtík

TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

V Praze na Spartě se konal další z turnajů nejvyšší kategorie „A“ mladšího žactva. Na turnaji se svým lepším „JÁ“ blýskl Vojta Prokop. Hráč, který má velice šikovnou ruku a i tenisové myšlení,má na velice dobré úrovni. Na druhé straně mu chybí tréninková píle a disciplína. Kdyby měl všechny klady, tak by asi neměl konkurenci. Zatím však mu některé plusy chybí a tak je „jen“ mezi nejlepšími.
Na pražském turnaji se mu stal (stejně jako o týden dříve) osudný ve čtvrtfinále hráč Konečný. Jak je možné, že Vojtu dvakrát po sobě porazil hráč, který nepatří do úplné špičky. Odpověď je jasná, Konečný hraje podobnou hru jako Vojta. Čeká na chyby soupeře a do tvrdých úderů se moc nenutí. Tak v tomto dvojzápase narazila kosa na kámen a Vojta odcházel jako poražený. Vojtovi přeji, aby se z těchto porážek poučil a začal pracovat na razantnější hře, která se od něj vyžaduje již delší dobu.
Dost bylo kritiky a je čas na chválu. Vojta si vedl v Praze velice dobře ve čtyřhře. Společně s Bolárdem dokázali ve finále porazit první nasazený pár složený z dalšího hráče našeho oddílu Čtveráka a Nouzy 6:7 6:3 10:8.
Na turnaji si vedl velice dobře i Ondra Čtverák, který k finálové účasti ve čtyřhře přidal i semifinále ve dvouhře.
Oběma našim hráčům gratuluji.

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se