- TC-MJ Brno - http://www.judatenis.com -

Souhrn posledního víkendu 18.-19.1.

Posted By admin On 23.1.2014 @ 08:28 In TC-MJ Brno | Comments Disabled

 

V tenisové hale v Líšni se konal turnaj mladšího žactva . Turnaj se hrál opět v sobotu ve dvou tenisových halách . Spolupráce tenisové haly v Líšni a ve Slatině se ukazuje velice prospěšné a to hlavně v plynulém průběhu turnaje.
V kategorii chlapců se do semifinále probojoval Lukáš Zavřel ,který si poradil s Hložánkem 6:4,6:4 .Ve druhém semifinále se odehrála velká tenisová bitva mezi druhým nasazeným Tomášem Melicharem a Jonášem Bartoňkem. Z vítězství se nakonec radoval Jonáš po setech 6:4,3:6,10:5. Ve finále se prosadil ve dvou setech favorizovaný Zavřel ,který zvítězil nad Bartoňkem 6:2,6:1.
Ve finále čtyřhry měl náš oddíl zastoupení v podobě Juračky,který společně se Zavřelem podlehli dvojici Melichar/Bartoněk 2:6,3:6. Z dalších našich hráčů si připsal první body do celostátního žebříčku Martin Jukl a Filip Semančík.
V kategorii dívek se do semifinále probojovala hráčka našeho oddílu Katka Pařízková . V semifinále sice prohrála po boji s Nesvadbovou 3:6,4:6 ,ale pro mladou Katku je to pěkný výsledek. Ve druhém semifinále porazila Terezka Ohnoutková ,Lucii Pacejkovou 6:3,7:6. Ve finále zvítězila Ohnoutková nad Nesvadbovou 6:2,7:5.
Finále čtyřhry přineslo téměř tři hodiny trvající bitvu mezi Nesvadbovou/Plankovou a Pacejkovou/Šimonovou . Z vítězství se nakonec radovaly Pacejková s Šimonovou po setech 5:7,7:6(8),12:10.

V Uherském Hradišti se konal turnaj dorostu. Jak již se stalo v Hradišti tradicí, tak se z vítězství znovu radoval hráč naší tenisové školy Martin Bugaj. Martin si v semifinále poradil hladce s Haldinou 6:1,6:1 a ve finále porazil Koudelu 6:4,1:6,10:3. V Hradišti se daří i Robertě Daňkové,která si na minulém turnaji v Hradišti zahrála finále. Kousek od stejného výsledku byla i tentokrát. Ve čtvrtfinále si poradila s druhou nasazenou Ševčíkovou 7:5,6:4 a ve finále měla na Ondrejčekovou mečbol. Porážka 6:2,1:6,9:11 určitě Robču mrzí ,ale je potřeba na ní rychle zapomenout a na dalších turnajích opět bojovat o vítězství.

Turnaje nejvyšší kategorie dospělých „A“ v Liberci si zahrál Adam Fabík .Adam od začátku turnaje dokazoval , že i když tenisu nevěnuje tolik času jako dřív, tak je stále kvalitní hráč. V prvním kole si poradil s Labíkem 7:6 (7),6:3 a ve druhém si mohl změřit síly s čerstvým mistrem ČR a pozdějším vítězem turnaje Süčem. Adam sice prohrál 1:6,4:6 ,ale ze svého vystoupení ve dvouhře může mít dobrý pocit. Ještě lépe se dařilo Adamovi ve čtyřhře ,kde společně s Kurkou dokázali ve čtvrtfinále porazit první nasazený pár Šátral/Vaculík 3:6,6:2,14:12.V semifinále si poradili s dvojicí Michálek/Musil 6:1,6:4.Ve finále sice nestačili na dvojici Majšajdr/Zahrádka 2:6,0:6 , ale za předvedené výkony gratuluji.

Ve Svitavách se konal turnaj kategorie BABY a třetí místo tam vybojoval talent našeho oddílu Josef Sedlář. „Pepínovi „ gratuluji a na dalších turnajích mu přeji další medaile.


Article printed from TC-MJ Brno: http://www.judatenis.com

URL to article: http://www.judatenis.com/souhrn-posledniho-vikendu-18-19-1

Copyright © 2008 TC-MJ Brno. All rights reserved.