Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Soupisky družstev pro sezónu 2009

Družstva. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

Mladší žactvo [zde] ; Starší žactvo [zde] ; Dorost [zde] ; Dospělí [zde]

 
Mladší žactvo LIGA M
Jméno BH
Selecký Michal 26 45
Brabec Patrik 53 35
Čtverák Ondřej 60 35
Pazdera Jiří 73 30
Balun Jiří 75 30
Prokop Vojtěch 89 30
Nguyen Milan 109 25
Krejčí David 363 9
Schenk Adam 497 6
Hrunčák Dominik   1
Strešnáková Katarína 25 45
Uhrová Hana 59 25
Stloukalová Kateřina 64 25
Mihalíková Tereza 129 15
Pleskačová Renata 138 12
Kolomazníková Eliška 151 12
Mladší žactvo I.TŘÍDA M
Jméno BH
Balun Jiří 75 30
Prokop Vojtěch 89 30
Nguyen Milan 109 25
Krejčí David 363 9
Schenk Adam 497 6
Hrunčák Dominik   1
Kalčík Pavel   1
Pařízek Jan   1
Trčka Daniel   1
Sorz Lucas   1
Pleskačová Renata 138 12
Kolomazníková Eliška 151 12
Kalavská Anna Maria 213 9
Kissová Veronika 236 9
Koníčková Kristina 246 9
Vaňková Eliška 274 9
   
Mladší žactvo II.TŘÍDA AM
Jméno BH
Schenk Adam 497 6
Hrunčák Dominik   1
Pařízek Jan   1
Trčka Daniel   1
Kalčík Pavel   1
Sorz Lucas   1
Vanko Matěj   1
Havlíček Ondřej   1
Tlapák Adam   1
Kalavská Anna Maria 213 9
Kissová Veronika 236 9
Koníčková Kristina 246 9
Vaňková Eliška 274 9
Pospíšilová Lenka 799 3
Matějíčková Kristýna   1
 
 
Starší žactvo LIGA S
Jméno BH
Caro Martin 25 45
Selecký Matěj 37 35
Kiss David 44 35
Herzán Miroslav 60 25
Kellovský Dominik 462 6
Barták Radim 154 12
Tyllich Jakub 197 12
Štěpánek Martin 239 9
Čtverák Ondřej 564 4
Pazdera Jiří 694 4
Prokop Vojtěch 973 3
Brabec Patrik 320 6
Hercegová Linda 10 45
Hrabalová Kristýna 144 9
Koníčková Kristina 543 3
Stloukalová Kateřina 323 4
Dostálková Johana 318 4
Uhrová Hana   1
Starší žactvo I.TŘÍDA S
Jméno BH
Barták Radim 154 12
Štěpánek Martin 239 9
Tyllich Jakub 197 12
Čtverák Ondřej 564 4
Pazdera Jiří 694 4
Prokop Vojtěch 973 3
Brabec Patrik 320 6
Belza Michal 466 6
Nguyen Milan 722 3
Huk Lukáš   1
Stloukalová Kateřina 323 4
Dostálková Johana 318 4
Uhrová Hana   1
Pleskačová Renata   1
Kolomazníková Eliška   1
Kissová Veronika   1
     
     
 
Dorost 21. LIGA D
Jméno BH
Partl Adrian 1 60
Prokop Tomáš 37 30
Kobza Martin 59 25
Krček Pavel 64 25
Glotzmann Tomáš 76 20
Albrecht Adam 158 12
Gorecký Lukáš 974 3
Hlinomaz Ivo 632 4
Kiss David   1
Tyllich Jakub   1
Barták Radim   1
Čtverák Ondřej   1
Tabaková Romana 1 60
Fabíková Klára 12 35
Vymazalová Lucie 50 20
Uberalová Petra 307 6
Studená Veronika 248 6
Belzová Petra 103 12
Dorost 23. II.TŘÍDA AD
Jméno BH
Glotzmann Tomáš 76 20
Albrecht Adam 158 12
Gorecký Lukáš 974 3
Hlinomaz Ivo 632 4
Kiss David   1
Tyllich Jakub   1
Vanžura Lukáš   1
Barták Radim   1
Štěpánek Martin   1
Pazdera Jiří   1
Brabec Patrik   1
Čtverák Ondřej   1
Studená Veronika 248 6
Belzová Petra 103 12
Staňková Nikol 341 4
Stloukalová Kateřina   1
Uhrová Hana   1
Dostálková Johana   1
 
Dospělí 09. 2.liga D
Jméno BH
Martin Andrej 25 45
Studený Martin 112 25
Kaláb Jiří 122 20
Perůtka Jan 135 20
Káňa Jiří 160 20
Fabík Adam 233 15
Prokop Tomáš 461 9
Fabián Martin 608 9
Hečko Roman 608 9
Vyskočil Robert 892 6
Hegner Karel 780 6
Kadula Jan 1212 4
Morgošová Karina 28 30
Fabíková Klára 263 9
Honigová Sandra 386 6
Studená Veronika 231 9
Belzová Petra 275 6
Gottvaldová Jitka 285 6
Dospělí 02. I.TŘÍDA A
Jméno BH
Káňa Jiří 160 20
Fabík Adam 233 15
Prokop Tomáš 461 9
Fabián Martin 608 9
Hečko Roman 608 9
Hegner Karel 780 6
Vyskočil Robert 892 6
Kobza Martin 1742 3
Kadula Jan 1212 4
Vanžura Leoš   1
Hamr Jan   1
Studená Veronika 231 9
Belzová Petra 275 6
Gottvaldová Jitka 285 6
Judová Michaela   1
Staňková Nikol   1
Baběrádová Sabina   1
     

 

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se