Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Soupisky družstev TC-MJ pro rok 2010

Družstva. TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

AKTUALIZACE 14.4. 9:30 doplněny a upraveny soupisky minitenis a babytenis

MLADŠÍ ŽACTVO [foto nástěnka zde]
LIGA M
I.třída M
CHLAPCI
Prokop Vojtěch 60BH (98)
Hrunčák Dominik 45BH (99)
Černoch Jakub (H) 30BH (98)
Lenoch Jan (H) 25BH (99)
Vanko Matěj 15BH (99)
Krejčí David 12BH (98)
Schenk Adam 6BH (98)
Pařízek Jan 6BH (99)
Tlapák Adam 1BH (99)
Holiš Evžen 1BH (00)
Sedlář David 1BH (00)
Palán Dominik (H) 1BH (00)
DĚVČATA
Mihalíková Tereza 35BH (98)
Kosnáčová Daniela 35BH (98)
Kolomazníková Eliška 30BH (98)
Pleskačová Renata 30BH (98)
Kalavská Anna-Mária 12BH (98)
Matějíčková Kristýna 9BH (99)
CHLAPCI
Vanko Matěj 15BH (99)
Krejčí David 12BH (98)
Schenk Adam 6BH (98)
Pařízek Jan 6BH (99)
Holiš Evžen 1BH (00)
Sedlář David 1BH (00)
Palán Dominik (H) 1BH (00)
Tlapák Adam 1BH (99)
Ducar Milan 1BH (00)
DĚVČATA
Kalavská Anna-Mária 12BH (98)
Matějíčková Kristýna 9BH (99)
Hronová Lucie 6BH (98)
Vaňková Eliška 6BH (98)
Kadulová Michaela 1BH (00)
Pospíšilová Lenka 1BH (98)

 

STARŠÍ ŽACTVO [foto nástěnka zde]
LIGA S
I.třída S
CHLAPCI
Nováček Peter 35BH (96)
Barták Radim 30BH (96)
Janoušek Pavel (H) 25BH (97)
Selecký Michal 25BH (97)
Štěpánek Martin (H) 20BH (96)
Pazdera Jiří 15BH (97)
Brabec Patrik 9BH (97)
Prokop Vojtěch 9BH (98)
Čtverák Ondřej (H) 6BH (98)
Holiš Evžen 1BH (00)
Sedlář David 1BH (00)
DĚVČATA
Hercegová Linda 45BH (96)
Knutsonová Gabriela Andrea (H) 20BH (97)
Strešnáková Katarína 20BH (97)
Navrátilová Kateřina (H) 6BH (97)
Uhrová Hana 12BH (97)
Stloukalová Kateřina 9BH (97)
CHLAPCI
Pazdera Jiří 15BH (97)
Brabec Patrik 9BH (97)
Prokop Vojtěch 9BH (98)
Čtverák Ondřej (H) 6BH (98)
Nguyen Milan (Z) 9BH (97)
Sedlář David 1BH (00)
Holiš Evžen 1BH (00)
Pařízek Jan 1BH (99)
Vanko Matěj 1BH (99)
Hrunčák Dominik 1BH (99)
Tlapák Adam 1BH (99)
DĚVČATA
Uhrová Hana 12BH (97)
Stloukalová Kateřina 9BH (97)
Pleskačová Renata 3BH (98)
Kolomazníková Eliška 3BH (98)
Kissová Veronika 1BH (97)
Koníčková Kristina 1BH (97)

 

DOROST [foto nástěnka zde]
21.LIGA D
22.I.třída D
DOROSTENCI
Partl Adrian 45BH (93)
Kobza Martin 30BH (93)
Albrecht Adam 20BH (93)
Stehlík Martin (H) 15BH (93)
Bednář Radovan (H) 4BH (93)
Glotzmann Tomáš (H) 12BH (92)
Gorecký Lukáš (H) 4BH (95)
Kiss David 9BH (95)
Štěpánek Martin (H) 3BH (96)
Barták Radim 4BH (96)
Hlinomaz Ivo 4BH (93)
Tyllich Jakub 4BH (95)
DOROSTENKY
Krejčíková Barbora (H) 45BH (95)
Fabíková Klára 30BH (93)
Belzová Petra 15BH (93)
Uberalová Petra 4BH (95)
Hrabalová Kristýna (H) 9BH (96)
Uhrová Hana 1BH (97)
DOROSTENCI
Bednář Radovan (H) 4BH (93)
Glotzmann Tomáš (H) 12BH (92)
Kiss David 9BH (95)
Tyllich Jakub 4BH (95)
Barták Radim 4BH (96)
Hlinomaz Ivo 4BH (93)
Holoubek Lukáš 3BH (95)
Pazdera Jiří 1BH (97)
Brabec Patrik 1BH (97)
Čtverák Ondřej (H) 1BH (98)
Prokop Vojtěch 1BH (98)
Vanžura Lukáš 1BH (93)
DOROSTENKY
Belzová Petra 15BH (93)
Hrabalová Kristýna (H) 9BH (96)
Stloukalová Kateřina 1BH (97)
Uhrová Hana 1BH (97)
Koníčková Kristina 1BH (97)
Kolomazníková Eliška 1BH (98)

 

DOSPĚLÍ [foto nástěnka zde]
03.I.LIGA B
02.I.třída A
11.IV.třída CA
MUŽI
Studený Martin 35BH (89)
Fabík Adam 30BH (90)
Lucák Otakar (H) 25BH (90)
Martin Andrej 6BH (89)
ŽENY
Morgošová Karina 25BH (91)
Hončová Michaela 20BH (92)
Fabíková Klára 20BH (93)
Uberalová Petra 9BH (95)
MUŽI
Prokop Tomáš 12BH (93)
Kobza Martin 4BH (93)
Hečko Roman 4BH (81)
Hegner Karel 3BH (85)
Vyskočil Robert 3BH (84)
Vanžura Leoš 4BH (84)
Fabián Martin 4BH (88)
Kadula Jan 6BH (79)
Glotzmann Tomáš (H) 1BH (92)
Bartoněk Martin 1BH (78)
Hlinomaz Ivo 1BH (93)
ŽENY
Fabíková Klára 20BH (93)
Krejčíková Barbora (H) 9BH (95)
Gottvaldová Jitka 6BH (87)
Belzová Petra 9BH (93)
Studená Veronika 9BH (91)
Judová Michaela 1BH (88)
MUŽI
Kadula Jan 6BH (79)
Fabián Martin 4BH (88)
Vanžura Leoš 4BH (84)
Glotzmann Tomáš (H) 1BH (92)
Kiss David 1BH (95)
Hlinomaz Ivo 1BH (93)
Vanžura Lukáš 1BH (93)
Holiš Evžen 1BH (69)
ŽENY
Gottvaldová Jitka 6BH (87)
Studená Veronika 9BH (91)
Belzová Petra 9BH (93)
Judová Michaela 1BH (88)
Uhrová Hana 1BH (97)

 

MINITENIS
skupina střed B
skupina střed B
Zavřel Lukáš 2003
Horký Richard 2003
Hort Benjamin 2003
Huka Patrik 2003
Pařízková Kateřina
Navrátil Ondřej 2003
Vaněk Tobiáš 2003
Doppler Patrik 2003
Hronová Anna 2004
Pařízková Kateřina
Navrátil Ondřej 2003
Vaněk Tobiáš 2003
Doppler Patrik 2003
Hronová Anna 2004
Hübl Filip 2003
Jaško Tomáš 2003
Denk Kryštof 2003
Kábrt Tomáš 2003

 

BABYTENIS [foto nástěnka zde]
skupina střed A
skupina střed B
Podsedník Dominik 2001
Gold Oliver 2001
Zourek Adam 2001
Václavek Tomáš 2001
Rybář Alex 2001
Pozdenkov Petr 2002
Holišová Alexandra 2002
Ziegelbauer Filip 2002
Madle Nicolas 2002
Krejčí Katka 2002
Pozdenkov Petr 2002
Rybář Alex 2001
Pospíšilová Veronika 2001
Holišová Alexandra 2002
Pogányová Tereza 2001
Krejčí Katka 2002
Nová Chantal 2001
Koníček Albert 2001
Ziegelbauer Filip 2002
Madle Nicolas 2002
Hložánková Anna 2002
Mravec Marcel 2002

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se