Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Soutěže družstev 14.-15.5.2011 – III.kolo

Družstva. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

Soutěže družstev se pomalu blíží ke své polovině a pomalu se začínají rýsovat ambice jednotlivých družstev. Do soutěží družstev začínají zasahovat nejen onemocnění klíčových hráčů ,ale také to ,co jsou hráči a hráčky ochotni udělat pro své kamarády v družstvu. Mám tím na mysli udělat maximum pro svou přítomnost na utkání .Účast hráčů a hráček nejvíce narušují mezinárodní turnaje jednotlivců,které mnohdy kolidují s termíny jednotlivých kol. Všem hráčům našeho oddílu doporučuji účast na těchto turnajích,ale po svém vypadnutí s turnaje by se měli snažit udělat maximum pro svou účast v soutěžích družstev.
Příkladně se k reprezentaci oddílu postavila (poněkolikáté) Klárka Fabíková,která hrála turnaj ITF 18 ve Villachu,kde si vedla velice dobře, hlavně ve čtyřhře. V pátečním finálovém zápase si společně se svou spoluhráčkou Smitkovou poradily s dvojicí Dvořáková/Vajdová 4:6,6:4,10:4.Následovala okamžitá cesta domů a v sobotu odjezd k důležitému utkání divize do Otrokovic.
Ani Jirka Balůn neváhal a po pátečním vypadnutí na turnaji v Rakovníku (ETA 14) v sobotu nastoupil v I.lize staršího žactva na kurtech v Jihlavě . Zápasy v utkáních družstev mají úplně jinou atmosféru než zápasy na turnajích .Jsem rád ,že jsou hráči ,kteří toto chápou a své kamarády nenechají na holičkách . Já jim za to děkuji.

DOSPĚLÍ:
Naše družstvo odjelo k velice důležitému utkání divize do Otrokovic v nejsilnější sestavě. K zápasu nastoupil i Adam Fabík ,který se ve čtvrtek vrátil ze studijního pobytu v USA. Neváhal ani chvilku a nastoupil za družstvo.Dalšími členy družstva byli: Studený,Prokop, Srkala, Fabíková a Belzová. Nejdůležitější a zřejmě i nejdramatičtější utkání hrála Petra Belzová,která porazila Gajslerovou 5:7,7:5,6:4. I díky tomuto vítězství dokázalo naše družstvo vyhrát 6:3 a po třech kolech je bez porážky. Všem patří dík a gratulace.
Kadulova parta,neboli naše „céčko“ si připsalo třetí vítězství ve III. třídě. Tentokrát to bylo na kurtech TK Tuřany 6:3 a stává se největším aspirantem na postup.

DOROST:
Zápasy dorostu byly odloženy z důvodu nepříznivého počasí.

STARŠÍ ŽACTVO:
K dalšímu utkání jihomoravské I.ligy nastoupilo naše družstvo bez své jedničky Jirky Pazdery (hrál semifinále čtyřhry na turnaji v Mariboru). I přes velké potíže se sestavou se našemu družstvu ve složení Prokop,Balun,Brabec, Haldinová,Pleskačová podařilo vyhrát 6:3. Dík patří i panu Věrnému za odvoz hráčů na toto utkání . Jednoduché cestování neměly ani obě dívky a proto zaslouží poděkování celé družstvo.
„Béčko“ se muselo v zápase proti favoritovi soutěže Lanžhotu ,obejít o své opory Holiše a Sedláře (nemoc).Oslabení družstva bylo citelné a ani dobré výkony Hronové a Kolomazníkové nezabránily porážce 3:6.

MLADŠÍ ŽACTVO:
K důležitému utkání I.ligy mladšího žactva nastoupili naši mladší žáci v Lužánkách.Našim soupeřem bylo v brněnském derby družstvo TC Brno. Opora našeho družstva a velký bojovník David Sedlář měl v minulých dnech zdravotní potíže. Tato informace se dostala i k družstvu TC Brno. Na základě této skutečnosti chtěl náš soupeř odehrát utkání i kdyby padaly trakaře .Po neustálém odkládání zápasu se začalo místo v 9:00 ve 13:00.!!! K velkému údivu TC Brno porazil „zdravý David ,jedničku soupeře 6:0,6:0 a položil základní kámen k jasnému vítězství 8:1. Na jasném vítězství se podíleli kromě Sedláře, Bugaj,Palan,
Pařízek, Guziurová a Kadulová. Naše družstvo udělalo důležitý krok na MČR.
Bečko se utkalo na kurtech v Třebíči s místním HTK. Naše družstvo na svého soupeře nestačilo a připsalo si první porážku v soutěži.

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se