Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Souteže družstev 2011 pokračovaly II.kolem

Družstva. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

DOSPĚLÍ
Naše béčko se představilo v dalším zápase jihomoravské divize v Kroměříži. Naše družstvo více zaujalo krásné prostředí zámeckého parku s dominujícími ,volně se pohybujícími pávy.
Soupeř je ničím nepřekvapil a jednoznačně si se svým soupeřem poradili 8:1.
„Kadulova družina „ neboli naše céčko ,si pod vedením svého kapitána Jana Kaduly lehce poradila s Univerzitou obrany 7:2 a ve III. třídě se usadilo na čele tabulky.

DOROST
V dalším zápase jihomoravské I.ligy si naše družstvo lehce poradilo s družstvem Jihlavy . Celek z Vysočiny nebyl pro naše družstvo těžkým soupeřem a po dobrých výkonech všech hráčů si připsali naši druhé vítězství.
Béčko si v domácím prostředí poradilo s družstvem ESOX Brno a po dvou odehraných kolech má jednu porážku a jedno vítězství.

STARŠÍ ŽACTVO
Naše áčko má v jihomoravské I.lize velký cíl a tím je postup na MČR . Další krok udělalo naše družstvo na dvorcích TK Znojmo,lehce si poradilo se svým soupeřem 8:1 a připsalo si druhé vítězství.
Béčko si v I.třídě poradilo s TC Brno 7:2 a připsalo si také druhé vítězství v soutěži.

MLADŠÍ ŽACTVO.
Ve druhém kole I.ligy čekal naše družstvo největší favorit na titul MČR Agrofert Prostějov. Přes hladkou porážku 1:8 mi v utkáni udělal velkou radost náš David Sedlář,který si v zápase jedniček obou družstev poradil se třetím hráčem žebříčku ČR . David porazil Šmída 2:6,7:5,6:3 a patří mu gratulace.
Béčko v I.třídě porazilo družstvo TILIA Brno 6:3 a je po dvou kolech bez porážky.

BABY TENIS
Prvním kolem byly zahájeny soutěže v baby tenise. Asi je zbytečné psát jak funkcionář JTS opravil místo konání prvního turnaje aniž by to družstvům oznámil. Tak jen bych chtěl pochválit celé „A“ družstvo jak si lehce se svými soupeři poradilo a po výsledcích nad TC Brno „C“ 6:0 a nad ŽLTC Brno „D“ také 6:0. Dík patří i všem rodičům ,kteří vzniklou situaci pochopili a operativně ji vyřešili.
Velkou pochvalu zaslouží i naše béčko,které si v maratónském turnaji připsalo dvě vítězství nad družstvy ŽLTC Brno „B“ a TC Brno „B“ stejným výsledkem 5:1. Zápasy se hrály na dvou kurtech a děti i rodiče strávily v areálu celý den. Dík patří i panu Juračkovi,který zajistil všem občerstvení.

MINI TENIS
Družstvo mini tenisu letos startuje v soutěžích pod názvem BLTC Brno a v prvním kole v Tuřanech si lehce poradilo ,jak s domácími Tuřany, tak i s družstvem ŽLTC „B“.Do další fáze soutěží postoupilo z prvního místa.

Všem našim družstvům gratuluji a děkuji za vzornou reprezentaci našeho oddílu.
Michal Juda

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se