Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Soutěže družstev 2011 V.kolo

Družstva. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

V soutěžích družstev začíná jít opravdu do tuhého. Všechny družstva mají jasno, zda budou bojovat o záchranu nebo o postup. K mé velké radosti musím konstatovat ,že většina našich družstev se pasovalo do lepší varianty a má našlápnuto na postup.

DOSPĚLÍ
V Divizi dospělých čekal naše družstvo opravdu perný víkend. V sobotu v řádném hracím termínu ,čekala naše hráče a hráčky cesta do Třebíče. Naše družstvo ukázalo svoji kvalitu a dokázalo zvítězit 7:2. V nedělním odloženém utkání proti TC Brno nastoupili naši hráči v sestavě : Fabík, Studený,Prokop,Kobza,Fabíková,Nováková . Naše družstvo odehrálo utkání ve velkém stylu a svému soupeři nedovolilo uhrát ani jeden set. Po dvouhrách bylo rozhodnuto 6:0 a mohlo se začít slavit .
Kadulova parta dokázala i bez svého kapitána (pomáhal béčku v Třebíči) ,porazit lehce družstvo Žabovřesk 8:1 . Po pěti odehraných kolech jsou naši stále bez porážky.
Za družstvo nastoupili : Vaňák,Albrecht,Kiss,Vojkovský,Gottvaldová a Judová.

DOROST
Ke svému ligovému utkání do Znojma ,odjelo naše družstvo bez své největší opory Tima Srkaly. I přes toto oslabení dokázali naši vyhrát a v soutěži jsou stále bez porážky na prvním místě. Družstvo nastoupilo v sestavě: Albrecht,Kiss,Barták , Tyllich a Belzová.
Velké drama se odehrálo ve Šlapanicích. Naše „béčko“ rozehrálo dobře utkání proti domácím a vedlo po dvouhrách 4:2. Přes malé komplikace ve čtyřhrách dovedli naši zápas k vítězství 6:3. Za družstvo nastoupili : Pazdera,Holoubek,Nguyen,Prokop,Pleskačová,Černá.

STARŠÍ ŽACTVO
Po sobotním snadném vítězství nad družstvem ŽLTC Brno, čekala naše družstvo nedělní dohrávka proti družstvu Moravské Slávie. Náš soupeř, stejně jako naše družstvo ,zatím kráčel soutěží bez porážky. Utkání mělo dramatický průběh. Nejprve musela zápas vzdát naše první hráčka Haldinová pro bolesti ramene. Druhým překvapením ,byla porážka Vojty Prokopa od Nguyena. Jak se říká do třetice všeho zlého platilo naštěstí jen napůl. David Sedlář nezvládl tíhu okamžiku a po špatném výkonu prohrál s Ciklem první set . Jenže David je bojovník i když se mu herně nedaří. Dokázal zápas otočit a získal důležitý bod. Naše družstvo nepodalo tentokrát oslnivé výkony,ale o to cennější je jeho vítězství 6:3. Za družstvo nastoupili : Pazdera,Prokop,Brabec,Sedlář,Haldinová,Pleskačová.
V I.třídě si naše „béčko“ poradilo s družstvem Tišnova 6:3. Nastoupili : Holiš,Sedlář,Krejčí, Schenk, Kolomazníková,Hronová.

MLADŠÍ ŽACTVO
V I .lize mělo naše družstvo jednoho ze slabších soupeřů. Bez větších problémů si ze svým soupeřem v Tišnově poradilo a po pěti odehraných kolech je stále ve hře o postup na MČR.
Naši nastoupili : Sedlář,Palan,Pařízek,Podsedník,Kadulová,Konečná.
Naše „béčko“ nestačilo na družstvo Natali Mostkovice a usadilo se uprostřed tabulky I.třídy.
Sestava našich: Blažek,Rybář,Gold,Zourek,Pozdenková,Poganyová.

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se