Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Soutěže družstev IV.kolo

Družstva. TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

Michal Juda napsal…

DOSPĚLÍ
http://www.judatenis.com/druzstva-2008/dospeli
 
Našim družstvům dospělých (A a B ) se ve čtvrtém kole soutěží dařilo a velkou měrou k jejich vítězství přispěl „čtyřhrový“ specialista Jan Kadula. Nejprve získal důležitý pátý bod za „béčko“ v první třídě proti  Medlánkám  a  potom pomohl k vítězství „áčka“ ve čtyřhře proti Českému Těšínu.

V utkání našeho „A“ družstva s družstvem Českého Těšína, byl bojem neporažených našich a o záchranu bojující družstvo soupeře. Samotné utkání však znovu ukázalo velkou vyrovnanost soutěže.

Nejdřív si Studený poradil s Dominikem 7:5, 6:2. Jako dvojka nastoupil k utkání Fabík, který nestačil na výborně hrajícího Kubienu a podlehl ve dvou setech 2:6,  3:6. Káňa s Kocůrem bojoval a ve druhém setu vedl 4:2, ale ani tohle vedení k obratu nestačilo a prohra 3:6, 5:7 byla neodvratná. Hečko  se znovu nechal „vyhecovat„ svými fanoušky k velice dobrému výkonu. V závěru utkání s Bačou odvrátil šest „mečbolů“, ale ten sedmý se mu stal osudný. Prohrál po setech 2:6, 6:3, 6:7(5).

Dobrými výkony se presentovaly obě naše „ženy“. Nejprve si Vágnerová poradila s Wawrzycskovou 6:1, 6:3 a stejně lehce vyhrála Fabíková nad Mülerovou 6:1, 6:2. Společně potom vyhrály čtyřhru 6:4, 6:3.

Naše družstvo do čtyřhry postavilo zkušeného Kadulu, který podal velice dobrý výkon a společně se Studeným přidal rozhodující pátý bod.

Naše družstvo je po čtyřech kolech bez porážky a v sobotu 7.6. jej čeká rozhodující utkání o postup proti družstvu Ostravy.

Naše „B“ družstvo si lehce poradilo s družstvem Medlánek. Bojovným výkonem se presentovala Gottvaldová, která svou soupeřku Piknerovou porazila po velkém, tříhodinovém boji 7:5, 3:6, 6:4 a získala pro družstvo důležitý bod. Ten rozhodující přidala dvojice Kadula-Prokop. Pochvalu tentokrát zaslouží celé družstvo (Kaláb, Vyskočil, Hegner, Prokop, Kadula, Gottvaldová, Belzová) za vítězství 7:2.

 
 
DOROST
http://www.judatenis.com/druzstva-2008/dorost
 
Naše oslabené „A“ družstvo odjelo k těžkému utkání do Zlína. Pro nedostatek dorostenců odjelo pouze se dvěma dorostenci a dvěma dorostenkami. Problém byl i s dopravou, takže víc hráčů se do jednoho auta nevešlo. Do zápasu vstupovali naši hráči za stavu 0:3 na zápasy. Díky dobrým výkonům sourozenců Fabíkových se utkání zdramatizovalo a naši bojovali o vítězství až do konce. Nakonec prohráli 4:5, ale víc se asi očekávat nedalo.

Naše „B“ oživilo šanci na návrat do první třídy odkud loni sestoupilo. V Letovicích si poradilo se svým soupeřem  hladce 8:1. V neděli 8.6. se utká v důležitém utkání s Jihlavou o postup.

 
 
STARŠÍ ŽÁCI
http://www.judatenis.com/druzstva-2008/starsi-zaci
 
Povinné vítězství si připsali naši starší žáci v I.lize, kde si lehce poradili s Moravskou Slavii. Velice dobrý výkon na postu prvního hráče podal Kiss, ale i ostatní hráči a hráčky přistoupili k zápasu velice zodpovědně a patří jim dík a gratulace.

„B“ družstvo vybojovalo vyrovnané utkání s družstvem Zlína „B“. Porážka 4:5 sice mrzela, ale v boji o záchranu budou rozhodovat jiná utkání. Tak držme našemu družstvu palce i nadále.

 
 
MLADŠÍ ŽÁCI
http://www.judatenis.com/druzstva-2008/mladsi-zaci
 
Proti několika násobným mistrům ČR nastoupili naši hráči v utkání I.ligy. Jejich soupeřem bylo družstvo Prostějova. O první překvapení se postaral Barták, který po velice dobrém výkonu přehrál českou jedničku Koláře 6:0, 6:0 ! Další bod našich přidal Štěpánek, který si poradil s Kellovským po bojovném výkonu 7:6, 6:3. Ostatní členové družstva podali dobré výkony, ale na vítězství to nestačilo. Celková porážka 2:7 určitě není ostudou. Naši mladší žáci ještě neztratili šanci na postup na MČR a tak poslední tři kola budou velice dramatická.

Naše „mladí „ („B“) si v dalším utkání I.třídy poradili s družstvem Kroměříže 6:3 a bez porážky vedou soutěž.

Ve třetí třídě si velice dobře vede naše „C“ ,které přidalo druhé vítězství a ještě nezakusilo hořkost porážky.

 
 
BABYTENIS
 
Do soutěží I.ligy vstoupila i obě naše družstva. Naše „A“ si poradilo v Jihlavě se svým soupeřem lehce 6:0 a „B“ si jelo do Znojma pro vítězství v poměru 5:1.

Za naše družstva nastoupili : Holiš, Sedlář,Matějíčková, Doležal, Kadulová, Jašková, Tumová, Podsedník.

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se