Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Soutěže družstev v polovině cesty

Družstva. TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

Od konce dubna se zapojilo osm našich družstev do soutěží řízených JTS. V soutěžích zahájily své boje dvě družstva dospělých, dorostu, staršího žactva a mladšího žactva. K dnešnímu dni mají mládežnické kolektivy za sebou tři kola ze sedmy a kategorie dospělých pět kol z osmy.
Dá se tedy říct, že jsme v polovině soutěží. První polovina samozřejmě nic nevyřešila, ale mnohé naznačila.

DOSPĚLÍ:
V soutěži dospělých se loni naše „A“ družstvo probojovalo do I.ligy a ta má svůj turnaj až v září.
Do soutěží se zapojilo naše „B“ a „C“ družstvo. V devíti členné skupině I.třídy si naše béčko vede zatím velice dobře. V odehraných pěti zápasech zatím neokusilo hořkost porážky. V posledních třech kolech je čeká těžký boj o postup se dvěma brněnskými rivaly ŽLTC Brno a TC Brno, kteří jsou spolufavority soutěže. Oporou družstva jsou nadějní junioři Fabíková, Prokop a Kobza, Glotzmann. Družstvo svými bojovnými výkony doplňují Hečko, Hegner, Gottwaldová a Belzová.
Stejně jako naše béčko tak i céčko má devítičlennou skupinu IV.třídy. Družstvo pod vedením hrajícího kapitána Kaduly podává výborné výkony a po odehraných 5.kolech je bez porážky na prvním místě. Jejich cíl je postup do III.třídy. Věkový rozdíl mezi nejstarším a nejmladším hráčem družstva je skoro 30 let, ale na kurtu bojují všichni za svůj oddíl stejně. Dalšími členy družstva jsou: Fabián, Kiss, Holiš st.,Vanžura Lukáš, Gottwaldová, Studená, Koníčková, Belzová a Judová.

DOROST:
V I.lize dorostu má naše „A“ družstvo odehrané dvě a půl kola. V prvním kole si lehce poradilo se ŽlTC Brno. Ve druhém odehrálo velice kvalitní utkání v Jihlavě, kde všichni naši podali výborné výkony. Výhra 7:2 byla příjemná, ale těžké zápasy teprve přijdou. Hned třetí kolo přineslo souboj dvou aspirantů na postup. Do Brna přijel Zlín. Zápas byl za stavu 4:3 na zápasy a při rozehraných dvou čtyřhrách přerušen. Takže zatím náš dorost nezakusil hořkost porážky. Oporami družstva jsou Fabíková a Kobza a i další hráči podávají výborné výkony: Albrecht, Stehlík, Glotzmann, Gorecký, Belzová a Hrabalová.
V I.třídě,kam jsme loni postoupili si velice dobře vede naše béčko. V prvních dvou kolech si připsalo dvě vítězství a i třetí utkání s Uh.Brodem, které bylo přerušeno doufejme dovede do vítězného konce. Za družstvo nastupují: Bednář, Glotzmann, Kiss, Tylich, Barták, Hlinomaz, Belzová,Uhrová.

STARŠÍ ŽACTVO:
Družstvo staršího žactva si v prvních třech kolech vedlo velice dobře. Nejen, že nezakusilo porážku, ale všichni hráči a hráčky vědí o co jim jde. Chtějí postoupit na MČR. Družstvo jako kapitán velice dobře stmeluje pan Pazdera st. Po odehraných třech kolech se zabydlelo na prvním místě, ale nejtěžší soupeř v podobě TC Brno je teprve čeká. Družstvo nastupuje v sestavě: Barták, Janoušek, Štěpánek, Pazdera, Brabec, Čtverák, Uhrová a Stloukalová.
Velice dobře si vede v I.třídě i naše béčko, které má po třech odehraných kolech, tři vítězství. V družstvu nastupují: Pazdera, Brabec, Čtverák, Prokop, Nguyen, Sedlář, Holiš, Kolomazníková, Koníčková a Pleskačová.

MLADŠÍ ŽACTVO:
Naše ligové družstvo vstoupilo do soutěže velice dobře a v prvním kole si poradilo hladce 8:1 se Znojmem. Druhé kolo, proti kandidátovi na zisk mistra ČR Prostějovu se nevydařilo a porážka 0:9 byla krutá, ale nic neřešící. Na letošní MČR postupuje kromě Prostějova i družstvo na druhém místě. Tento cíl posílilo naše družstvo i vítězstvím ve třetím kole proti družstvu TC Brno 7:2. Družstvo jako kapitánka velice dobře vede paní Kolomazníková a může se spolehnout na výkony: Prokopa, Lenocha ,Černocha, Holiše, Sedláře, Krejčího, Schenka, Kolomazníkové, Pleskačové a Kalavské.
Velice dobře si vede naše béčko v I.třídě. Po odehraných třech kolech jsou bez porážky a pod vedením kapitánky paní Krejčí zdolávají jednoho soupeře za druhým. Za družstvo nastupují ostřílení kozáci Schenk a Krejčí, Kalavská, ale velice dobře si vedou i mladší hráči Pařízek, Sedlář, Holiš, Palan a Kadulová.

K dnešnímu dni odehrály naše družstva v soutěžích 32 utkání. Připsalo si 29 vítězství, 1 porážku a 2 utkání se nedohrály. Za tuto fantastickou bilanci patří dík a gratulace všem hráčům, hráčkám a všem kapitánům.

MJ

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se