Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Soutěže družstev zahájeny

Družstva. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

V sobotu 30.4. byly zahájený soutěže družstev v sezóně 2011. Z našich deseti přihlášených družstev ,jich vstoupilo v sobotu a v neděli osm. Soutěže v baby tenisu budou zahájeny 7.5.
Velkým tahákem byl zápas nejvyšší jihomoravské soutěže dospělých , „Divize“ . V prvním kole čekal na naše družstvo v lužáneckém parku velice těžký soupeř z Vysočiny.V utkání provázely naše družstvo problémy se sestavou . Obě naše dívky (Fabíková,Hönigová )se potýkala ze zdravotními problémy . Oslabit „cečko“ by nebylo rozumné a tak bylo rozhodnuto ,že bude vše na „mužské“ části družstva. Záměr nakonec vyšel a pětice Studený,Prokop,Srkala,Kobza a Řehola dokázala zápas proti Spartaku Jihlava otočit z 0:3 na 5:4.
„Céčko“ dospělých vyhrálo hladce v Bosonohách 9:0.
V mládežnických ligový soutěžích dokázali všechna naše družstva zvítězit. Dorostenci vyhráli nad ŽLTC Brno 8:0(poslední dvouhra se bude dohrávat ve středu). Starší žactvo nedalo šanci Uh. Hradišti a vyhrálo 8:1. A mladší žáci si lehce poradili se Znojmem 9:0.
V I.třídách (druhá nejvyšší soutěž) se z našich „béček“ nedokázal prosadit pouze dorost ,který v brněnském derby nestačil na TC Brno a prohrál 4:5. Starší žactvo si poradilo s „béčkem „ Zlína 7:2 a mladší žactvo si odvezlo cenné vítězství z Vizovic 6:3.
Všem našim hráčům a kapitánům gratuluji a děkuji za vzornou reprezentaci oddílu
TC-MJ TENIS

Michal Juda

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se