Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Tenisová školička – budoucnost oddílu !

TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

Sezóna 2009 přinesla našemu oddílu spoustu radosti a to je určitě důvod k malému zamyšlení nad příčinou těchto úspěchů.
Pokud se podíváme na tento úspěch z pohledu družstva dospělých, kteří se letos postarali o postup do první ligy, tak si nelze nevšimnout jedné věci. Toto družstvo je poskládané až na jednu výjimku z odchovanců našeho oddílu, kteří začínali s tenisem před deseti lety v našem klubu. Takže i za tímto úspěchem hledejme kvalitní práci s mládeží v našem klubu.
Touto cestou se náš oddíl ubíral i v dalších letech a úspěchy na sebe nedali dlouho čekat. V minulých letech jsme se stali mistry republiky družstev jak v baby, tak i v mini tenise. Vynikající výsledky máme i v kategorii jednotlivců. V našem klubu trénují hráči a hráčky, kteří vozí medaile z MČR a pohybují se v popředí svých kategorii.
Za těmito úspěchy stojí kvalitní práce trenérů s nejmladšími dětmi.
Dalším důležitým faktorem, který se podílí na kvalitních výsledcích našich odchovanců je rodič. Není to jen jeho finanční vklad, ten by sám o sobě asi nestačil, ale je to hlavně jeho čas, který je ochoten věnovat svému dítěti. Ti co tohle absolvovali nebo absolvují, tak vědí o čem píši. Kde se hrabe na časovou vytíženost malého tenisty kopaná, florbal a jiné sporty. tenis je časově špatně naplánovatený. Proto za úspěchy našich hráčů patří velký dík i rodičům.
Náš oddíl má ještě jednu specifiku. Nejde nám o to vychovat dvacet průměrných tenistů, ale raději vychovat tři, kteří budou špičkou v rámci ČR. Tahle cesta je daleko těžší, ale nese své ovoce.
Proto i v dalších letech, budeme dbát na přípravu nejmenších v našem oddíle. Ze školiček budeme vytipovávat šikovné jedince, kteří v příštích letech ponesou jméno našeho oddílu co nejvýš. Od jara příštího roku rozšíříme počet malých minitenistů a babytenistů a dáme jim větší prostor k přípravě.

Máte li již nyní chuť rozšířit naše řady, můžete se přihlásit na tel. 603421212 nebo e-mailem michal.juda@judatenis.com

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se