Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Tom Prokop opět vyhrával, ml.žactvo vybuchlo na Spartě

TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

Tomáš Prokop pokračuje ve svém turnajovém ITF maratónu. Poslední zastávkou pro Tomáše byla Varšava a turnaj ITF Mera Cup 2009. Zde si Tomáš došel pro další cenné turnajové vítězství. Kompletní informace o turnaji, výsledky [zde]. ITF activity profile, tzn výsledky Tomáše na ITF turnajích [zde].

V těchto chvílích už se Tomáš pohybuje pro změnu v Maďarsku, kde od 25.8. startuje ITF Budaors Cup. Do stejného turnaje v Maďarsku promluví svým výkonem i Klárka Fabíková.

To mladší žactvo, které se vydalo bojovat na druhý turnaj série Nike Junior Tour do Prahy na kurty TK Sparta Praha, víceméně vybuchlo. Ondra Čtverák a Milan Nguyen ani ťuk. Vojta Prokop předkolo v pohodě a potom 3:6 4:6 s Vítkem Kopřivou. Vojtovi se povedl vstup do zápasu a vedl 3:0, ale to bylo asi tak vše. Jirka Pazdera bohužel pro něj jako nenasazený schytal pěkné ostré předkolo a smrtící 1.kolo. S Lukášem Vejvarou 6:3 3:6 6:0 v předkole a v 1.kole tento rok bez ztráty setu tím pádem bez porážky hrajícího Michala Dembeka 2:6 2:6. Z našich děvčat zapsala nejlepší výsledek Tereza Mihalíková, která hladce prošla kvalifikací do hlavní soutěže. A v sobotu si v předkole poradila s Procházkovou 6:3 6:2, v prvním kole s nasazenou Patzenhauerovou 6:3 6:4 a stopkou byla v neděli pro Terezku jednička ČR Petra Melounová po slušném výsledku 3:6 3:6. Celkovým vítězem se stali Michal Dembek a Miriam Kolodziejová.

 

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se