Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Turnajový víkend 20.-22.2.10

CZtenis. TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

Tento víkend přinese opět několik důležitých turnajů a naši hráči se jich účastní v hojném počtu.

Náš oddíl se stal pořadatelem turnaje C staršího žactva, který proběhne na antukových kurtech ve Šlapanicích. Hned 5 hráčů a hráček nastoupí v "domácím" prostředí. Vojta Prokop, Patrik Brabec, Hanka Uhrová, Katka Stloukalová a Eliška Kolomazníková.

Výsledkový pavouk chlapci [zde] a děvčata [zde]

Ve stejné kategorii probíhájí i turnaje s označením A. Chlapci hrají v Ostravě a v kvaldě bude bojovat Ondra Čtverák. Žákyně hraji v České Kamenici bez účasti našich. Turnaj starších žákyň je však zajímavý tím, že pořadatel zajistil On-Line Stream, přímý internetový přenos, který je možné sledovat i u nás – viz níže.

Dvojitá účast našich barev je i v Pelhřimově, kde se koná turnaj B mladších žákyň. Anna-Mária Kálavská a Daniela Kosnáčová.

Výsledkový pavouk turnaje [zde]

Další "áčko" se koná v kategorii dorestenců. Dorostenci se sjeli do areálu TK Sparta Praha a svoji stopu, snad velkou, zde zanechají Mirek Herzán a Martin Kobza.

Výsledkový pavouk turnaje [zde]

A posledním z těch "důležitějších" turnajů proběhne v České Třebové, kde muži hrají "béčko". Své umění, se zde pokusí co nejlépe prodat Tomáš Prokop.

Výsledkový pavouk turnaje [zde]

A pokud máte zájem, tak [zde] můžete sledovat přímý přenos z České Kamenice. A jestli vás nezajímá hra starších žákyň a rádi byste turnaje ATP a WTA tak zde můžete dnes sledovat přenosy z ATP turnajů v Marseille a Memphisu a ATP Challenger v Bělehradu nebo WTA turnaj žen v Dubai.

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se