Uhrová a Brabec vítězně ve Šlapanicích

Náš oddíl byl ve dnech 20.-21.2. pořadatelem turnaje staršího žactva. Turnaj se konal v tenisové hale „Raketa„ ve Šlapanicích. Náš oddíl měl početné zastoupení: Uhrová, Stloukalová, Kolomazníková, Brabec, Prokop, Schenk.
Z našich hráčů a hráček si na turnaji nejlépe vedla dvojice Brabec a Uhrová.
Hanka Uhrová měla v prvním kole volno a ve druhém jí zápas vzdala Kolomazníková za stavu 1:0. V semifinále si poradila s přemožitelkou další naši hráčky Stloukalové, Pektorovou 6:3 6:1. Finálové utkání s Maršálkovou bylo v prvním setu v režii naší hráčky, která vyhrála 6:2. Druhý set měl dramatickou koncovku, ale i tu zvládla naše Hanka lépe a po setech 6:2 7:6 se radovala z vítězství v turnaji.
V kategorii chlapců se z turnajem musel pro bolesti břicha rozloučit v prvním kole Prokop, který vzdal zápas Novobilskému za stavu 1:1 na sety.
Na turnaji zazářil další náš hráč Patrik Brabec. Patrik si v místě svého bydliště v prvním kole poradil s dalším hráčem našeho oddílu Schenkem 6:0 6:1. Ve druhém nedal žádnou šanci Gálovi, kterého porazil 6:1 6:2. Jeho semifinálový soupeř Novobilský zápas vzdal a tak si Patrik zahrál finále. Tam si poradil s Haldinou 6:2 2:6 6:3 a stal se vítězem turnaje.
Hance i Patrikovi gratuluji a děkuji za vzornou reprezentaci oddílu.