Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Úspěšné tažení našich na turnajích ITF a ETA

TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

BUDAPEŠŤ – EPITOK IDOM – ITF 2
Na turnaji se vedl velice dobře hráč našeho oddílu Tomáš Prokop. Tomáš postoupil do semifinále ve dvouhře a ve čtyřhře si dokonce vybojoval společně s Rumunem Gileou krásné druhé místo.

OFFENBACH / MAIN – ITF 1
Klárka Fabíková a Tomáš Prokop se zúčastnili turnaje nejvyšší kategorie v německém Offenabachu. Ve startovním poli 64 hráčů a hráček si vedli velice dobře. Oba postoupili mezi posledních 16 hráčů. Jejich úspěch mohl být ještě větší. Klárka měla dobře rozehraný zápas s Argentinkou Bosio. První set vyhrála Klárka 6:3, ale další dva prohrála 1:6 4:6 a s turnajem se rozloučila. Tomáš měl stav ještě nadějnější. S pozdějším vítězem turnaje Dzumurem vedl 7:6 3:0 a 40:15, ani toto vedení mu na vítězství nestačilo a prohrál 7:6 4:6 0:6. I přes tyto porážky zaslouží oba poděkování za vzornou reprezentaci našeho oddílu v zahraničí.

HRÁDEK NAD NISOU – ETA 16
Na turnaji si vedl velice dobře David Kiss. Se svým spoluhráčem Cvikem ze Slovenska si došel pro své první turnajové vítězství na mezinárodním poli. Své finálové soupeře Varhaníka – Kocourka porazili 6:2 4:6 10:6. Davidovi gratuluji a jen tak dál.

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se