Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

V Lužánkách vítali jaro Baby tenisté

BT MJ Tour. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

Sobota 2.4. patřila na kurtech v Brně Lužánkách malým tenistům. Uskutečnilo se zde „MASTERS“ VII. ročníku zimního okruhu dětí do 9-ti let. Letošní okruh nesl název BT MJ BABOLAT a zúčastnilo se ho více jak 60 dětí.
Do závěrečného „Masters“ se probojovalo deset nejlepších chlapců a deset nejlepších dívek, kteří bojovali na čtyřech kvalifikačních turnajích.
Ve dvou skupinách chlapců a ve dvou skupinách dívek se bojovalo o dvě postupová místa, která znamenala semifinálovou účast. Hráči na 3-5 místě ve skupině bojovali o konečné pořadí.
V kategorii chlapců se do semifinále probojovali dva hráči ze Slovenska a proti nim dva Češi.
První semifinále mezi Vítkem a Pokorným ze Slovenska vyhrál po velkém boji 4:2 4:3 Pokorný. Ani druhé semifinále nepřineslo radost českému tenistovi. Vaculík prohrál lehce s Palovičem 0:4 0:4. Slovenské finále potvrdilo velkou převahu hráče z Prešova na tomto turnaji. Se svým soupeřem Pokorným si poradil hladce 4:1 4:0 a stal se vítězem „MASTERS“. V zápase o třetí místo mezi Vitkem a Vaculíkem vyhrál Vítek 4:0 4:2 a obsadil třetí místo.
V zápase o páté místo porazil Bednařík z Luhačovic Slováka Magdolena 4:2. V zápase o sedmé místo nestačil domácí Pozdenkov na Balinta z Prostějova a prohrál 3:4.
Utkání o 9. místo vybojoval nejmladší účastník turnaje Zavřel z domácího TC-MJ TENIS, který porazil Tejkala ze ŽLTC Brno 4:1 4:3.
Semifinálové zápasy dívek byly v režii favoritek. Nejprve si prostějovská Huňková poradila s oddílovou spoluhráčkou Vyroubalovou 4:0 4:0 a druhé semifinále vyhrála Pluhařová z Ostravy nad Uherkovou z TC Brno 4:2 4:2. Finálový zápas mezi Huňkovou a Pluhařovou přinesl pouze průměrný tenis. Chvílemi se více diskutovalo než hrálo. Z vítězství se nakonec radovala Huňková, která se po setech 4:2 4:1 stala vítězkou turnaje. Třetí místo vybojovala Uherková, která porazila Vyroubalovou hladce 4:1 4:0.
V zápase o 5. místo nám udělala velkou radost domácí Kačka Krejčí, která si poradila se Slivkovou z Kyjova po setech 4:2 4:3. V zápase o sedmé místo bojovala další domácí hráčka Holišová proti prostějovské Dohnalové. Ve vyrovnaném zápase vyhrála Dohnalová 4:3 4:2.
Velké drama vybojovali Hrdinková a Čechová v zápase o 9.místo. Po setech 3:4 4:3 11:9 se nakonec radovala Čechová.
Zimní okruh BT MJ BABOLAT je minulostí a 23.4. začne XIII. ročník letního okruhu BT MJ BABOLAT. První turnaj se bude hrát opět v Brně Lužánkách a já se těším na vaší účast.

Výsledkové tabulky hoši skupina A [zde] skupina B [zde]

Výsledkové tabulky dívky skupina A [zde] skupina B [zde]

Výsledky všech zápasů o umístění v MASTERS 2010 / 2011 [zde]

Fotky z MASTERS [zde]

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se