Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

VI.kolo soutěží družstev 2011

Družstva. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

DOSPĚLÍ.
V soutěži dospělých mělo naše béčko volno a tak se představilo jen naše céčko. Na kurtech Komety Brno si poradili se svým soupeřem v sestavě Fabián,Albrecht,Kiss,Vojkovský, Belzová a Gottwaldová. V posledním kole čeká naše hráče boj dvou neporažených družstev. Našim soupeřem bude družstvo Komína.

DOROST:
V první dorostenecké lize se naše družstvo utkalo s favoritem soutěže ,TC Brno. Naše družstvo nastoupilo v sestavě Srkala,Albrecht,Kiss,Barták,Uberalová a Belzová.
Naši bojovali,ale na svého soupeře nestačili a odešli poraženi 2:7. Družstvu TC Brno přeji hodně štěstí na MČR ,ale naše družstvo určitě nezklamalo.
Naše béčko si v dalším utkání I.třídy poradilo s družstvem Uherského Hradiště. Vítězství znamenalo,že se naše družstvo posunulo na třetí příčku . O vítězství se zasloužili Pazdera,Holoubek,Prokop,Nguyen,Dostálková,Černá.

STARŠÍ ŽACTVO:
Velkou radost mi udělalo áčko staršího žactva,které si v přímém souboji o postup na MČR poradilo s družstvem Zlína. V sestavě Pazdera,Prokop,Balun,Brabec si poradili se svým soupeřem 5:2. Za rozhodnutého stavu se poslední dvě čtyřhry nehrály. Celému družstvu patří velká gratulace.
Naše béčko si v I.třídě připsalo další vítězství. V sestavě Holiš,Krejčí,Schenk,Pařízek a Hronová si poradilo z družstvem Letovic 6:3.

MLADŠÍ ŽACTVO:
V I.lize mladšího žactva si naše áčko lehce poradilo s družstvem Spartaku Jihlava 9:0 . Na jednoznačném výsledku mají zásluhu : Sedlář,Bugaj,Palan,Pařízek,Guziurová,Kadulová.
Naše béčko nestačilo v I.třídě na družstvo TC Brno a v sestavě Blažek,Podsednik,Gold, Konečná a Poganyová odešlo tentokrát poraženo.

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se