Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Vojta Prokop – dvojnásobný krajský přeborník 2010

TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

Náš oddíl byl v letošním roce pořadatelem KP JTS mladšího žactva. Ve dnech 22.-24.5.bojovalo o titul Přeborníka Jihomoravského kraje 52 chlapců. Ve startovním poli nechyběli ani hráči našeho oddílu: Schenk, Paříek, Holiš, Sedlář a zimní MČR Prokop.
Počasí nebylo ideální, ale mraky téměř celou sobotu rozháněly dobré výkony našich hráčů. Mezi posledních šestnáct postoupla trojice. Bez větších problému postoupil Prokop a trojici doplnili dva hráči ročníku narozeni 2000, Sedlář a Holiš.
Našim mladým hráčům los příliš nepřál. Na Holiše čekal druhý nasazený Krahulík. Holiš pro svou škodu si brzy vyhodnotil soupeře jako neporazitelného a podle toho taky vypadal jeho výkon. Je to škoda, ale určitě se poučil. Návod jak se má bojovat mu dal jeho kamarád Sedlář, který si se třetím nasaeným Musilem poradil 6:3 6:7 6:2 a postoupil mezi osm nejlepších. Hladce postoupil i Vojta Prokop.
V boji o semifnále se na Sedlářovi projevila únava a také uspokojení s dosaženým výsledkem a prohra s Lenochem byla příliš krutá. Do semfinále dokráčel bezproblémovým tempem i Prokop.
Pondělní ráno patřilo semifinálovým a finálovým zápasům. Vojta Prokop podal v semifinále se Šprlákem vyborný výkon a za 35 minut vyhrál 6:0 6:0. Jen o 7 minut déle trvalo finále proti Lenochovi, které náš hráč vyhrál 6:2 6:0.
Vojta Prokop přidal vítězství i ve čtyřhře, kde společně s dalším hráčem našeho oddílu Čtverákem vyhráli turnaj bez ztráty setu.
Všem našim hráčům patří gatulace za předvedené výkony a dík za vzornou reprezentaci TC-MJ TENIS.
Turnaj se odehrál v bezproblémové atmosféře a k tomu přispěl svým dobrým výkonem i hlavní rozhodčí turnaje Karel Přerovský. I jemu patří poděkování.

Výsledkový pavouk JTS přeboru 2010 [zde]

Souběžně s přeborem v Lužánkách probíhaly i další přebornické turnaje. V Mostkovicích si to rozdaly dívky a naše hráčky si vedly velice dobře. Dvojice Kolomazníková, Pleskačová se probojovaly do semifinále, kde Pleskačová svedla vyrovnaný zápas s první nasazenou Miklovou. Kolomazníková nedotáhla do vítězného konce dobře rozehrané semifinále proti Kovačkové, které nakonec podlehla ve třech setech. Eliška Kolomazníková se stala Přebornící ve čtyřhře, když si společně s Barborou Miklovou došly bez ztráty setu pro celkové vitězství na přeboru. Skvělá je i finálová účast Renaty ve čtyřhře.
Oběma hráčkám gratuluji.

Výsledkový pavouk JTS přeboru 2010 [zde]

Dorostenci hráli svuj Přebor ve Znojmě a z našich hráčů si nejlépe vedl Kobza, který si postupem do semifinále vybojoval postup na Pardubickou juniorku(MČR). Velice dobré výkony podávali i další naši hráči. Albrecht, Tylich, Kiss, Pazdera svými výkony určitě nezklamali.

Dorostenky hrály svůj turnaj v Letovicích a ve čtyřhře si velice dobře vedla naše Petra Belzová, která společně se svou spoluhráčkou Kudovou postoupila do finále. Petře gratuluji.

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se