Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Volba předsedy JTS Prostějov

CZtenis. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

V minulých týdnech vyvolala rozruch situace na JTS . Do této kauzy byla vtažena široká tenisová veřejnost a proto považuji za svou povinnost informovat hráče ,hráčky i tenisové fanoušky o tom jak vše dopadlo.

Nechci se již vracet k tomu jaké byly důvody vzniklé situace na JTS . Celá situace byla velice nešťastná a určitě nepřidala na image nejsilnějšího tenisového svazu v ČR. Celá událost se dostala tak daleko ,že musela být svolána mimořádná valná hromada ,která volila nového předsedu . Pan Novotný, který tuto funkci vykonával ,se ze zdravotních důvodů své funkce vzdal. Dalším bodem valné hromady byla volba nového výkonného výboru.

Valná hromada se uskutečnila 5.4.2008 v tenisovém centru v Prostějově a náš oddíl měl početné zastoupení ,o které se zasloužil svým tenisovým postavením na jižní Moravě. Volby se zúčastnila Marta Judová, Roman Hečko,Jan Hamr , Jan Kadula a Michal Juda.

Valná hromada byla velice bouřlivá a na post předsedy se přihlásili dva kandidáti. Byli to Jiří Veselík a pan Šimbera. Volby se jako host zúčastnil i president ČTS pan Kaderka,který objasnil některé věci ,které bylo nutno uvést na pravou míru . Zajímavá,ale zároveň velice trapná byla ta skutečnost,že se muselo hlasovat ,zda může president ČTS pan Kaderka na valné hromadě promluvit. Našli se i takový ,kteří si to nepřáli a proti tomu ,aby objasnil celou situaci se postavili. Zvítězil zdravý rozum ostatních delegátů a pan Kaderka mohl promluvit .

Samotná volba předsedy proběhla jednoznačně a poměrem hlasů 47:3 pro pana Veselíka byl zvolen nový předseda. Stejně jednoznačně byl zvolen i výkonný výbor,ve kterém bude mít náš oddíl zastoupení i nadále v osobě Michala Judy.Dalšími členy jsou Vyoral,Macharáček,Pokorný,Baláž,Vinopal,Mišinger,Dvořáček.

Doufám ,že se podaří současnému vedení JTS vzniklou situaci uklidnit tak ,aby se diskutovalo nejen na jeho stránkách jen o tenisu, a ne o věcech ,které patří spíše do „bulváru“.

 

MJ

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se