Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Výborné výsledky našich hráčů na jarních turnajích 09

TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

Michal Juda napsal…

Letošní sezóna utíká zběsilým tempem kupředu a není ani čas vyzvednout některé fantastické výsledky našich hráčů.
Na vrcholu pomyslné pyramidy se vyhřívá vystoupení našich hráčů na KP dospělých. Martin Studený a Klárka Fabíková se stali krajskými přeborníky. Výsledek našeho oddílu byl o to cennější tím, že do finále se probojoval i další hráč našeho oddílu Adam Fabík. Jejich vzájemný zápas vyzněl lépe pro Martina, ale pochvalu zaslouží oba.
Klárka si ve finále poradila s Horáčkovou a společně s další hráčkou našeho oddílu Veronikou Studenou vyhrála i čtyřhru.
Výborně si vedli naši hráči i na KP mladšího žactva. Tam se výbornými výsledky presentovala Hanka Uhrová, která se stala vítězkou přeboru, když si ve finále poradila s Kováčovou ve dvou setech. Vítězkou ve čtyřhře se stala další hráčka našeho oddílu Miháliková Terezka. V kategorii chlapců si vedl z našich hráčů nejlépe Jirka Pazdera, který svým postupem do finále dokázal, že jeho hra má v posledních měsících velice dobrou úroveň.
Medaili z KP si ještě vybojoval ve dvouhře Patrik Brabec. Ze zimní tenisové beznaděje se znovu prodral do krajské špičky a já mu přeji, aby nezůstalo jen při krajské. Výborné výsledky prokázali i další hráči našeho oddílu. Postup na MČR si vybojovali kromě zmíněné dvojice i Vojta Prokop a Ondra Čtverák.
Na přeborech staršího žactva se do finále probojoval hráč našeho oddílu Miroslav Herzán, který ve finále sice nestačil na Elíska, ale společně z dalším našim hráčem Davidem Kissem se postarali, že titul krajských přeborníku ve čtyřhře putuje do našeho klubu.
Na turnajích jednotlivců v baby tenisu si výborně vedou v kategorii chlapců Evžen Holiš a David Sedlář. Poslední turnaj, který se hrál na našich dvorcích vyhrál Evžen, když ve finále porazil právě Davida a v celkovém pořadí okruhu Babolat Tour mu patří první místo před Davidem. V kategorii dívek se stále zlepšuje Míša Kadulová. V turnaji na domácích kurtech sahala po vítězství, ale nakonec podlehla ve finále Slovence Pillarové po boji 4:3, ale v konkurenci 28 hráček se dá Míše jen pogratulovat.

Těchto pár řádku jsem chtěl věnovat nejen vítězům nebo medailistům, ale všem bojovníků našeho oddílu. Chci, aby věděli, že jejich výsledky zajímají nejen jejich rodiče, ale všechny v našem TC-MJ TENIS.

MJ

 

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se