Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Výsledky družstev 10.5.2008

Družstva. TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

AKTUALIZACE tabulek 11.5.2008 – 8:30 hod.

 
starší žáci
Sokol Letovice – TC MJ-BLTC Brno A (2:7)

TJ Sokol Uherský Brod – TC MJ-BLTC Brno B (4:5)

dospělí
TC MJ-BLTC Brno A – Sokol Letovice (6:3)
TC MJ-BLTC Brno B – TCP Pintera Kyjov (3:6)
 
TABULKA s výsledky uvnitř článku

starší žáci A liga S

 
Sokol Letovice
TC MJ-BLTC Brno A

2:7

1
Elísek Tomáš
Kiss David
6:3 6:2
2
Sojka Petr
Selecký Matěj
2:6 3:6
3
Janků David
Kellovský Dominik
1:6 2:6
4
Kolář Zdeněk Barták Radim 6:7 2:6
5
Žáčková Adéla
Moravcová Karolína
2:6 0:6
6
Neužilová Barbora
Štrynclová Petra
6:1 7:6
7
Elísek, Janků Kiss, Selecký 6:3 5:7 5:7
8
Sojka, Kolář Kellovský, Barták 5:7 2:6
9
Žáčková, Neužilová Moravcová, Šrynclová 4:6 2:6

 

starší žáci B I.třída S

 
TJ Sokol Uherský Brod
TC MJ-BLTC Brno B
4:5
1
Kolouch Tomáš
Štěpánek Martin
6:1 6:2
2
Novák David
Pazdera Jiří
6:7 7:6 6:4
3
Pavlíček Jakub
Belza Michal
3:6 1:6
4
Neudek Petr
Prokop Vojtěch
2:6 0:6
5
Slavíčková Radka
Stloukalová Kateřina
4:6 2:6
6
Koplová Tereza
Kissová Veronika
6:0 6:0
7
Kolouch, Novák Štěpánek, Pazdera 6:2 6:2
8
Pavlíček, Neudek Belza, Prokop 1:6 1:6
9
Slavíčková, Koplová Stloukalová, Kissová 3:6 4:6

 

dospělí A 2.liga D

 
TC MJ-BLTC Brno A
Sokol Letovice
6:3
1
Martin Andrej
Urbánek Radim 6:4 7:6
2
Fabík Adam
Řehola Emanuel 5:7 3:2
3
Káňa Jiří
Winkler Jakub 4:6 7:5 6:7
4
Hečko Roman
Gebel Michal 6:1 7:6
5
Vágnerová Marieta
Havelková Markéta 1:6 1:6
6
Fabíková Klára
Procházková Andrea 6:1 6:1
7
Martin, Studený Urbánek, Winkler 6:2 7:6
8
Fabík, Hečko Novotný, Gebel 6:2 6:3
9
Vágnerová, Fabíková Havelková, Procházková 0:5

 

dospělí B I.třída A

 
TC MJ-BLTC Brno B
TCP Pintera Kyjov
3:6
1
Kaláb Jiří
Trávníček David 6:4 3:6 7:5
2
Hegner Karel
Pintera Oldřich 2:6 5:7
3
Bučík Marek
Pintera Ludvík 2:6 6:3 4:6
4
Prokop Tomáš
Juřica Tomáš 6:1 6:1
5
Baběrádová Sabina
Kubová Lucia 1:6 1:6
6
Belzová Petra
Hránková Viktoria 6:7 2:6
7
Kaláb, Prokop Pintera, Trávniček 6:2 6:2
8
Hegner, Bučík Čulík, Pintera 6:7 1:6
9
Baběrádová, Belzová Kubová, Hránková 2:6 5:7

 

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se