Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Výsledky družstev 11.5.2008

Družstva. TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

AKTUALIZACE tabulek 13.5.2008 – 15:00 hod.

 
mladší žáci
TC MJ-BLTC Brno A – TC Brno A (3:6)
TC MJ-BLTC Brno B – TC Brno B (5:4)
TC Brno C – TC MJ-BLTC Brno C (3:6)
dorost
TC Brno A – TC MJ-BLTC Brno A (4:5)
TJ Nové Město na Moravě – TC MJ-BLTC Brno B (2:7)
 
TABULKA s výsledky uvnitř článku

mladší žáci A liga M

 
TC MJ-BLTC Brno A
TC Brno A
3:6
1
Barták Radim
Vrba Daniel 3:6 3:6
2
Štěpánek Martin
Majda Marek 7:5 6:4
3
Brabec Patrik
Jež Jiří 2:6 1:6
4
Balun Jonáš
Novobilský Dan 7:5 6:0
5
Navrátilová Kateřina
Komlošová Michaela 3:6 1:6
6
Stloukalová Kateřina
Schmidová Tereza 4:6 6:4 6:2
7
Barták, Brabec Vrba, Jež 6:7 3:6
8
Štěpánek, Balun Majda, Novobilský 4:6 6:3 4:6
9
Navrátilová, Stloukalová Komlošová, Schmidová 1:6 3:6

 

mladší žáci B I.třída M

 
TC MJ-BLTC Brno B
TC Brno B
5:4
1
Pazdera Jiří
Cikl Martin 6:0 6:2
2
Čtverák Ondřej
Mrnka Michal 5:7 0:6
3
Prokop Vojtěch
Kubičík Jan 6:0 6:7 6:3
4
Balun Jiří
Gál Václav 6:0 7:5
5
Smolinská Hana
Dobšíková Kateřina 5:7 2:6
6
Kissová Veronika
Kováčová Pavla 0:6 2:6
7
Pazdera, Prokop Cikl, Kubičík 6:3 6:1
8
Nguyen, Čtverák Mrnka, Gál 6:1 6:2
9
Smolinská, Kissová Dobšíková, Kováčová 0:6 2:6

 

mladší žáci C III.třída BM

 
TC Brno C
TC MJ-BLTC Brno C
3:6
1
Fenčák Matthias
Balun Jiří
0:6 0:6
2
Polan Richard
Hladyuk Vadym
6:0 6:0
3
Šoukal Martin
Krejčí David
6:0 6:0
4
 
Schenk Adam
 
5
Hrabalová Dominika
Kalavská Anna Maria
3:6 5:7
6
Bílková Klára
Vaňková Eliška
0:6 1:6
7
Polan, Šoukal Krejčí, Schenk 6:1 6:1
8
  Balun, Hladyuk  
9
Hrabalová, Bílková Kalavská, Kolomazníková 4:6 2:6

 

dorost A liga D

 
TC Brno A
TC MJ-BLTC Brno A
4:5
1
Šafránek Štěpán
Fabík Adam
1:6 1:6
2
Klobása Jiří
Prokop Tomáš
0:6 0:6
3
Hoppe Robert
Jurák Jan
6:2 6:0
4
Nejedlý Roman    
5
Hrušková Lucie
Fabíková Klára

0:6 1:6
6
Krchová Michaela
Belzová Petra

6:4 4:6 2:6
7
Šafránek, Klobása Fabík, Prokop 6:4 6:2
8
Hoppe, Nejedlý    
9
Hrušková, Krchová Fabíková, Belzová 1:6 1:6

 

dorost B II.třída AD

 
TJ Nové Město na Moravě
TC MJ-BLTC Brno B
2:7
1
Šandera Ladislav
Sova David
6:1 6:2
2
Hradecký Jan
Hlinomaz Ivo
2:6 6:7
3
Jambor David
Drochytka Jan
0:6 1:6
4
Tulis Vojtěch
Petřík Jan
3:6 6:2 4:6
5
Šimonová Monika
Štrynclová Petra
1:6 1:6
6
Hadačová Lucie
Staňková Nikol
0:6 1:6
7
Šandera, Tulis Sova, Hlinomaz 7:6 1:6 6:7
8
Hradecký, Jambor Drochytka, Petřík 5:7 6:3 6:3
9
Šimonová, Hadačová Štrynclová, Staňková 0:6 0:6

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se