Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Výsledky zápasů družstev sobota 7.6.08

Družstva. TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

AKTUALIZACE VÝSLEDKŮ V 18:30

starší žáci
TC Brno A – TC MJ-BLTC Brno A (7:2)

TC Brno B – TC MJ-BLTC Brno B (9:0)

dospělí
TC MJ-BLTC Brno A – VSK VŠB-TU Ostrava (2:7)
TC MJ-BLTC Brno B – TK Brno Bosonohy B (9:0)
 
TABULKA s výsledky uvnitř článku

starší žáci A liga S

 
TC Brno A
TC MJ-BLTC Brno A

7:2

1
Šafránek Václav
Kiss David
6:0 6:3
2
Kratochvíl Martin
Raštica Martin
6:2 6:4
3
Varhaník Dominik
Kellovský Dominik
6:4 6:3
4
Vrba Daniel Barták Radim 6:3 6:0
5
Krejčíková
Uberalová Petra
2:6 2:6
6
Krchová Michaela
Štrynclová Petra
6:2 6:1
7
Šafránek, Varhaník Kiss, Raštica 6:2 6:2
8
Kratochvíl, Vrba Kellovský, Barták 7:5 6:4
9
Krejčíková, Krchová Uberalová, Štrynclová 2:6 1:6

 

starší žáci B I.třída S

 
TC Brno B
TC MJ-BLTC Brno B
9:0
1
Bubla Jaroslav
Štěpánek Martin
6:2 4:6 6:2
2
Pros Roman
Pazdera Jiří
6:1 7:5
3
Jež Jiří
Čtverák Ondřej
6:3 6:4
4
Novobilský Daniel
Prokop Vojtěch
2:6 6:1 6:2
5
Řiháčková Tereza
Stloukalová Kateřina
6:2 6:2
6
Dobšíková Kateřina
Kissová Veronika
6:1 6:1
7
Bubla, Jež Štěpánek, Pazdera 6:3 6:2
8
Pros, Novobilský Čtverák, Prokop 6:4 6:1
9
Řiháčková, Dobšíková Stloukalová, Kissová 6:4 6:0

 

dospělí A 2.liga D

 
TC MJ-BLTC Brno A
VSK VŠB-TU Ostrava
2:7
1
Studený Martin
Podepřel Marian 4:6 4:6
2
Káňa Jiří
Očadlík Miroslav 4:6 2:6
3
Hečko Roman
Rohan Tomáš 6:3 3:6 6:3
4
Prokop Tomáš
Valerián Erik 2:6 6:3 3:6
5
Studená Veronika Hančarová Kristýna 0:1 scr
6
Gottvaldová Jitka Šrámková Kristyna 2:6 1:6
7
Studený, Káňa Podepřel, Očadlík 0:1 scr
8
Hečko Prokop Rohan, Valerián 1:0 scr
9
Studená, Gottvaldová Šrámková, Bartlová 0:2 scr

 

dospělí B I.třída A

 
TC MJ-BLTC Brno B
TK Brno Bosonohy B
9:0
1
Kaláb Jiří
Ondra Patrik 6:4 6:2
2
Hegner Karel
Zahradníček Dušan 6:3 3:6 6:4
3
Vyskočil Robert
Munteanu Alan 6:1 6:1
4
Kadula Jan
Matyáš Michal 6:0 6:0
5
Baběrádová Sabina Floriánová Lenka 6:1 6:2
6
Belzová Petra   scr
7
Kaláb, Kadula Ondra, Zahradníček 7:5 6:3
8
Hegner, Vyskočil Munteanu, Matyáš 6:1 6:1
9
Baběrádová, Belzová Floriánová scr

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se