Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Výsledky zápasů družstev TC-MJ BLTC Brno sobota 17.5.08

Družstva. TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

starší žáci
TC MJ-BLTC Brno A - TK Spartak Jihlava (9:0)

TC MJ-BLTC Brno B – TJ Slovan Hodonín (2:7)

 
dospělí
TK Brno Bosonohy – TC MJ-BLTC Brno A (3:6)
HTK Třebíč B – TC MJ-BLTC Brno B (3:6)
 
TABULKA s výsledky uvnitř článku

starší žáci A liga S

 
TC MJ-BLTC Brno A
TK Spartak Jihlava

9:0

1
Kiss David
Požár Marek 6:4 6:3
2
Raštica Martin Bartoň Adam 6:0 6:2
3
Barták Radim Simbartl Vojtěch 6:0 6:0
4
Štěpánek Martin
Holub David 6:1 6:1
5
Moravcová Karolína
Roučková Kristýna 6:3 6:3
6
Látalová Kateřina Dvořáčková Anna 6:2 6:0
7
Kiss, Raštica Požár, Bartoň 6:2 6:3
8
Barták, Štěpánek Simbartl, Holub 6:0 6:0
9
Moravcová, Látalová Roučková, Dvořáčková 6:2 6:0

 

starší žáci B I.třída S

 
TC MJ-BLTC Brno B
TJ Slovan Hodonín
2:7
1
Pazdera Jiří
Otáhal Jan 1:6 1:6
2
Belza Michal
Kmenta Tomáš 0:6 0:6
3
Čtverák Ondřej Chovanec Martin 6:2 6:1
4
Nguyen Milan Koudela Tomáš 6:7 5:7
5
Stloukalová Kateřina Schmidová Tereza 4:6 6:4 3:6
6
Kolomazníková Eliška Hotařová Lucie 4:6 2:6
7
Pazdera, Belza Otáhal, Kmenta 0:6 1:6
8
Čtverák, Nguyen Chovanec, Koudela 6:2 0:6 6:4
9
Stloukalová, Kolomazníková Schmidová, Hotařová scr.

 

dospělí A 2.liga D

 
TK Brno Bosonohy
TC MJ-BLTC Brno A
3:6
1
Šmíd Petr Studený Martin 7:5 6:1
2
Schiller Jaroslav
Fabík Adam
3:6 7:6 3:6
3
Hanák Lukáš
Káňa Jiří
5:7 4:6
4
Kočka Lukáš
Hečko Roman
6:4 4:7 4:6
5
Kostelníková Věra
Vágnerová Marieta
6:3 3:6 6:3
6
Strážnická Andrea
Fabíková Klára
4:6 6:2 5:7
7
Šmíd, Schiller Studený, Káňa 6:4 5:7 1:6
8
Hanák, Kočka Fabík, Hečko 3:6 1:6
9
Kostelníková, Strážnická Vágnerová, Fabíková 0:6 6:1 6:1

 

dospělí B I.třída A

 
HTK Třebíč B
TC MJ-BLTC Brno B
3:6
1
Nevrkla Daniel
Kaláb Jiří
2:6 7:5 6:7
2
Ondrůj Petr
Hegner Karel
6:3 4:6 4:6
3
Peštál Petr
Vyskočil Robert
3:6 2:6
4
Svoboda Zbyněk
Prokop Tomáš
7:6 5:7 1:6
5
Svobodová Monika Gottvaldová Jitka 6:3 6:1 [6:1 6:0]
6
Komendová Barbora
Belzová Petra
6:1 6:1
7
Nevrkla, Ondrůj Kaláb, Prokop 4:6 6:7
8
Peštál, Obršlík Hegner, Vyskočil 4:6 3:6
9
Svobodová, Komendová Gottvaldová, Belzová 6:4 6:2

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se