Zaregistrujte se na webu | Má Administrace | Přihlásit se | Odhlásit se | RSS čtečka webu | RSS čtečka komentářů

Výsledky zápasů družstev TC-MJ BLTC Brno sobota 31.5.08

Družstva. TC-MJ Brno. Tiskni příspěvek Tiskni příspěvek Přidej komentář k článku

 

starší žáci
TK Moravská Slavia – TC MJ-BLTC Brno A (1:8)

TK SK Zlín B – TC MJ-BLTC Brno B (5:4)

dospělí
TC MJ-BLTC Brno A – Slavoj Český Těšín (5:4)
TC MJ-BLTC Brno B – TK Medlánky Brno (6:3)
mladší žáci
TC MJ-BLTC Brno C – TJ Mosilana Brno (7:2)
 
TABULKA s výsledky uvnitř článku

starší žáci A liga S

 
TK Moravská Slavia Brno
TC MJ-BLTC Brno A

1:8

1
Hama Matyáš
Kiss David
1:6 1:4 scr
2
Doležel Jiří
Raštica Martin
4:6 2:6
3
Černík Dominik
Kellovský Dominik
0:6 1:6
4
Iša Tomáš Barták Radim 1:6 1:6
5
Weidenhoferová Tereza
Moravcová Karolína
4:6 4:6
6
Kuderová Lucie
Štrynclová Petra
1:6 1:6
7
Hama, Doležel Kiss, Kellovský 2:6 6:3 6:3
8
Černík, Iša Raštica, Barták 2:6 0:6
9
Weidenhoferová, Kuderová Moravcová, Štrynclová 2:6 3:6

 

starší žáci B I.třída S

 
TK SK Zlín B
TC MJ-BLTC Brno B
5:4
1
Jílek Štěpán
Štěpánek Martin
3:6 1:6
2
Grossmann Jan
Pazdera Jiří
6:2 6:1
3
Tankó Petr
Čtverák Ondřej
2:6 2:6
4
Soukup Daniel
Prokop Vojtěch
1:6 0:6
5
Třeštíková Barbora
Kissová Veronika
6:0 6:3
6
Mončeková Kristýna
Kalavská Anna Maria
6:0 6:1
7
Jílek, Grossmann Štěpánek, Čtverák 6:2 6:1
8
Tankó, Soukup Pazdera, Prokop 0:6 1:6
9
Třeštíková, Mončeková Kissová, Kalavská 6:3 6:1

 

dospělí A 2.liga D

 
TC MJ-BLTC Brno A
Slavoj Český Těšín
5:4
1
Studený Martin
Dominik Adam 7:5 6:2
2
Fabík Adam
Kubiena Lukáš 2:6 3:6
3
Káňa Jiří
Kocur Josef 3:6 5:7
4
Hečko Roman
Bača Peter 2:6 6:3 6:7 (5)
5
Vágnerová Marieta
Wawrzyczková Monika 6:1 6:3
6
Fabíková Klára
Mullerová Nikol 6:1 6:2
7
Fabík, Hečko Dominik, Kubiena 4:6 3:6
8
Studený, Kadula Kocur, Bača 6:1 6:4
9
Vágnerová, Fabíková Wawrzyczková, Mullerová 6:4 6:3

 

dospělí B I.třída A

 
TC MJ-BLTC Brno B
TK Medlánky Brno
6:3
1
Kaláb Jiří
Frélich Milan 6:3 6:4
2
Hegner Karel
Šrom Marek 3:6 2:6
3
Vyskočil Robert
Švec Tomáš 6:2 6:1
4
Prokop Tomáš
Vrba Pavel 6:2 6:1
5
Gottvaldová Jitka
Piknerová Tereza 7:5 3:6 6:4
6
Belzová Petra
Maštalířová Tereza 1:6 1:6
7
Kaláb, Hegner Šrom, Vrba 5:7 7:5 7:6
8
Kadula, Prokop Frélich, Švec 6:4 6:2
9
Gottvaldová, Belzová Piknerová, Maštalířová 1:6 1:1 scr

 

mladší žáci C III.třída BM

 
TC MJ-BLTC Brno C
TJ Mosilana Brno
výsledek
1
Prokop Vojtěch    
2
Hladyuk Vadym
   
3
Krejčí David
   
4
Schenk Adam
   
5
Vaňková Eliška
   
6
Kolomazníková Eliška    
7
     
8
     
9
Vaňková, Kolomazníková    

 

K této stránce / příspěvku není možné vložit komentář

Powered by Jiří Pazdera and modified WP theme by N.Design Studio
RSS RSS komentářů Přihlásit se