Trenéři

Tenisový klub TC-MJ si Vám dovoluje představit a nabídnout své zkušenosti v oblasti individuálního  i skupinového tréninku dětí a mládeže.

Naší doménou je zejména kvalita a ne kvantita.

Naším cílem je vzbudit v dětech zájem o tenis (a sport obecně). Chceme děti naučit radovat se z pohybu. A nejen to, tenis se může stát celoživotní pohybovou aktivitou a jakožto individuální sport pomáhá u dětí již od nízkého věku rozvíjet samostatnost a nutí je rozhodovat se samy za sebe.

Pokud  děti zjistí, že je tenis baví a rády by něco více než jen trénování, nabízíme možnost pokračování výkonnostní cestou. Nabízíme možnost přípravy dětí na celostátní turnaje či reprezentace klubu na mistrovských utkání družstev.


Trenéři:

Michal Juda, trenér II. třídy

25 let praxe trenéra. Za dobu svého trénování vychoval několik reprezentantů ČR v mládežnických kategoriích. Dva roky byl trenérem Báry Krejčíkové (1 hráčky světa ve čtyřhře) . Spolupracoval s Janou Novotnou při trénování slovenské reprezentantky Viki Morvayové.

Bc. Tomáš Prokop, trenér II.třídy

V minulosti hráč české špičky v mládežnických kategoriích . Medailista z MČR a reprezentant ČR na mnoha zahraničních turnajích. V 16 letech byl na 75 místě na celosvětovém žebříčku ITF do 18.let. Z osobních důvodů musel ukončit svou nadějnou kariéru a začal se věnovat trenéřině. V kategorii dospělých si zahrál i.ligu

Ing. Michaela Judová, trenérka II.třídy

Hráčka nejvyšších mládežnických kategorií soutěžích družstev. Několika násobná krajská medailistka v mládežnických kategoriích. V kategorii dospělých si zahrála I.ligu.

Petr Ulrych, trenér II.třídy

Prošel jako hráč všemi mládežnickými kategoriemi . 10 let se věnuje trenérské profesi.

Roberta Daňková, trenérka III.třídy

Jako hráčka prošla všemi mládežnickými kategoriemi . Od dorostu nastupovala za náš oddíl v I.lize a vždy byla i oporou v kategorii dospělých.